Сонник Міллера

Сонник Міллера є найбільш авторитетним сонником, що містить найповніше тлумачення снів. Сонник Міллера онлайн не тільки дає тлумачення снів безкоштовно, а й дозволяє розібратися в природі сновидінь взагалі. Незважаючи на те, що минуло вже більше сотні років з моменту першого видання сонника Міллера, його тлумачення снів з однаковим успіхом має попит у всьому світі.

А

Б

В

Г

Д

Е

Є

Ж

З

І

Ї

Й

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Щ

Ю

Я

Тлумачення снів по соннику Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер видав свій «Сонник, чи тлумачення сновидінь» з урахуванням багаторічного вивчення впливу образів із сновидінь на подальшу долю людини. На думку Міллера, набір речей та символів, які ми бачимо уві сні, не випадковий. Він є зашифрованим кодом, розгадавши який, можна отримати прогноз про майбутні події. Проаналізувавши та систематизувавши статистику подій та предметів, побачених уві сні різними людьми, Міллер склав єдину схему тлумачення снів, яка дозволяє зазирнути у майбутнє та пояснити багато речей, що відбуваються в реальності. В даний час класичний сонник Міллера дещо застарів, тому що в ньому немає сучасних предметів і явищ, проте більшість тлумачень снів залишається актуальною для багатьох людей по всьому світу.

Як використовувати сонник Міллера

Сонник Міллера можна використовувати як у друкованій версії, так і онлайн. Всі сни та сновидіння у соннику Міллера розташовані в алфавітному порядку. Хоч би який сонник використовувався — сонник Міллера чи будь-який інший, завжди слід пам’ятати про загальні правила успішного тлумачення снів.

  • Шукати тлумачення треба лише у чітких та яскравих снах.
  • Рекомендується записувати найбільш яскраві сни відразу після пробудження, поки не забули деталі сновидіння.
  • За численними спостереженнями, ступінь пророцтва у снах залежить від днів тижня та днів місячного календаря. Існує прикмета про те, що сон із четверга на п’ятницю обов’язково має здійснитися.
  • Сонник Міллера допоможе вам не тільки безкоштовно знайти тлумачення снів онлайн, але і бути готовим до будь-яких життєвих сюрпризів у майбутньому.
Езотерика