Сонник багатство приснилося. До чого сниться багатства у сні бачити.

Тлумачення сну багатство в соннику Міллера

Багатство у сні є добрим знаком. За умови старання і серйозного ставлення до справи зростання вашого добробуту наяву не змусить себе чекати.

Якщо нареченому напередодні весілля сниться багатий будинок, то життя дасть йому всі шанси на щастя в цьому шлюбі, якщо тільки з його боку не підуть зраду і обман.

Багатий наречений сниться дівчині на виданні – не дуже хороший знак, пропозицію руки і серця може настати ще не скоро. Що ж стосується спроможності майбутнього нареченого – в цьому плані і зовсім перспектива примарна.

Приснився багато накритий стіл – можливе весілля.

Багатий чоловік, побачений у сні людиною, яка має відношення до торгівлі, говорить про те, що ризикований проект, який їм в даний момент розглядається, буде мати успіх.

Бачити свого друга багатим – непоганий знак на майбутнє. Коли цей чоловік знадобиться, він не відмовить сновидінню допомоги.

Багата дама чоловікам сниться до великих витрат.

Якщо багата жінка явилася уві сні до представниці слабкої статі, їй варто згадати про батьків.

Якщо наснилося багатство по соннику Цвєткова

Багата квартира у сні є попередженням про те, що не варто ділитися з людьми малознайомими, навіть якщо це разовий попутник, а обстановка розташовує.

Багатий стіл у власному будинку віщує хворобу його господині.

Якщо вам приснилася багате весілля – це дуже сумний знак, можливо, вам доведеться пережити втрату.

До чого багатство сниться – езотеричний сонник

Якщо заміжній жінці сниться, що вона виходить заміж за багатого, над її чоловіком нависла загроза судового позову, який може закінчитися конфіскацією якогось майна.

Власне багатство уві сні слід розуміти в протилежному значенні. Ви будете жити бідно і не скоро поправите стан своїх справ.

Езотерика
Додати коментар