Сонник тістечко приснилося. До чого сниться тістечко у сні бачити.

Тлумачення сну бізе, тістечко в соннику Міллера

Якщо уві сні вам довелося їсти тістечко, то вам або пощастить, або в гору підуть ваші планові фінансові справи. В результаті ви зможете дозволити собі період солодкого життя, ні про що не думаючи. Це буде не так вже й довго, але ви встигнете добре відпочити.

Сниться така кількість тістечок, що у вас розбігаються очі – сон є попередженням про ваше марнотратство. Ви витрачаєте нераціонально і безглуздо, як тільки ваші руки потрапляють кошти, вони одразу ж витрачаються без роздумів про завтрашній день. Не виключено, що сон попереджає про втрату джерела доходу і про необхідність мати заощадження.

Якщо вам довелося уві сні пригощати безе або іншим тістечком когось із близьких, то такий сон суперечливий і може мати два протилежних тлумачення. Перше – ви будете до близьких добрі і безкорисливі, ці люди будуть вам вдячні, а ви самі будете відчувати від своєї доброти справжнє щастя. Головне – не загордитися, адже те, що ви маєте, вам дано, не забувайте про це, інакше можна втратити все.

Друге значення – зовсім протилежне. Вам не дає спокою заздрість навіть до близьких людей, які досягли більшого. Тим не менш, ви не працюєте, не покладаючи рук, щоб виправити ситуацію і теж чогось досягти, а заздрість псує вам життя. Яке з цих двох тлумачень застосовано до вашого життя – ви самі зрозумієте дуже легко.

Якщо уві сні вам довелося купувати тістечко, торт на стіл до свята, то ви в чомусь завинили перед близькою людиною, але заперечуєте провину і упираєтеся. Пам’ятайте, сила іноді прихована в слабкості.

Приснилося, що ви викидали засохлі або зіпсовані тістечка – вас чекає розчарування. Можливо, виною тому буде чиєсь лицемірство.

До чого тістечко сниться, сонник Фрейда

Присутність у вашому сновидінні безе або будь-якого іншого тістечка відображає вашу потребу, бажання отримувати насолоду сексуального характеру, причому не від випадку до випадку, а постійно. З цієї причини ви перебуваєте в постійному пошуку і заради цього то і справа змінюєте партнерів. Ваше життя, по суті, це секс-гра в одні ворота, і саме в цьому полягає ваша помилка. Ви забуваєте, що в цій грі повинні брати участь двоє, але брати на себе зобов’язання по відношенню до партнера вам зовсім не хочеться. Все це закінчиться дуже сумно.

Якщо вас уві сні пригостили тістечком – скоро ви поринете в любовну пригоду, яка буде захоплюючою, але без перспектив. Але вас не засмутить її швидкоплинність, тому що ви переживете чудову насолоду, яка не може бути вічною і постійною.

Пекти тістечка, торти, булочки уві сні самостійно, ви страждаєте в сексі комплексом провини. Все, що у вашій інтимного життя не вдається або виходить не так, ви готові взяти на себе. Вам варто знати, що часом виною всьому буває не людина, а його фізіологія, здоров’я або навіть просто настрій. Якщо ж невдачі занадто часті, партнер не відчуває задоволення, можливо, ви просто не розібралися з його ерогенними зонами. Між іншим, немає нічого ганебного в тому, щоб поговорити з ним про це.

До чого сняться тістечка – сучасний сонник

Їсти тістечка у сні – до розчарування в партнері.

Езотерика
Додати коментар