Сонник жар, лихоманка наснилася. До чого сниться температуру у сні бачити.

Тлумачення сну жар, лихоманка, температура в соннику Міллера

Якщо приснилося, що у вас підвищена температура тіла, значить ви схильні мучитися по кожному дріб’язкового приводу. Дивіться простіше на дрібниці, інакше важливе залишиться на цьому тлі непоміченим.

У багатьох випадках підвищена температура, лихоманка, відчувається вами уві сні, може свідчити про наближення реального недуги, слід прислухатися наяву до свого організму.

Брат або сестра з температурою сняться до того, що вам доведеться на час взяти на себе обов’язки або сімейні турботи, хоча причиною цього може послужити зовсім не хвороба.

Також відчувається в сновидінні жар від тіла може вказувати на те, що якийсь фізичний недолік стане причиною ваших моральних страждань, оскільки буде стримувати вас, не даючи робити те, чого просить ваша душа і тіло. Вам не слід концентрувати увагу на цій проблемі, інакше недалеко і до стану відчаю.

Якщо уві сні ви вимірюєте температуру власного тіла, то це є знаком того, що якісь профілактичні заходи в даний момент можуть допомогти вам відвернути майбутню недугу. Ви поки ще можете керувати своїм здоров’ям.

До чого температура сниться, сонник Фрейда

Підвищена температура в сновидінні може лише відчуватися, і якщо ви відчули жар при відсутності джерел тепла, що впливають на вас, то вам можна позаздрити. Дуже скоро вам доведеться пережити настільки яскраві інтимні почуття і відчуття, які ви навіть не думали, що здатні.

До чого сниться температура, сонник Лонго

Відчуття жару у сні вказує на вашу комунікабельність, готовність знайти спільну мову з будь-яким співрозмовником. Це якість напевно знадобиться вам в найближчі дні.

Якщо жар виходив у вашому сні від якогось предмета, який в реальному житті таких властивостей мати не може, значить, попереду у вас дуже яскравий, насичений подіями день, в кінці якого вам здасться, що пройшов цілий рік.

Температура, англійський сонник

Лихоманка у сні передвіщає порушення стабільності деяких сторін вашого життя. Небезпека полягає в тому, що перший час буде створюватися враження, що справи пішли в гору.

Якщо ви сильно страждали від підвищеної температури, сон може передвіщати образи і образи, які вам належить пережити наяву.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар