Сонник чай приснився. До чого сниться чай у сні бачити.

Чай до чого сниться в соннику Міллера

Заварювати чай у сні – до збільшення життєвої енергії, сили.

Пити солодкий чай – натяк на те, що пора б чим-небудь підсолодити ваше життя, але не варто думати тільки про тістечка або кидатися в іншу крайність – хтиві задоволення. Існують тисячі способів жити яскравіше, веселіше і заражати своїм оптимізмом інших.

Але, якщо сплячий чоловік пив чай в сновидінні без цукру, це означає, що йому доведеться розплатитися за отримані задоволення, і розплата ця буде для нього обтяжливою.

Приснився чай з осадом – випробуєте розчарування, залишиться осад в душі.

Наливати чай у сні і бачити плаваючі по всій поверхні чаїнки – до неможливості отримати бажане, що сильно засмутить сновидця і приведе його у роздратований стан.

Розлити чай – такий сон попереджає про небажаність нових починань у цей день, особливо це стосується фінансових питань.

Якщо вам приснилися свіжозібрані чайне листя, це говорить про прагнення випробувати в житті щось нове, зійти з накатаної колії.

Зібратися в сновидінні робити чай і виявити порожню пачку – до нерозумних витрат. Контролюйте свої бажання.

До чого сниться чай, сонник Ванги

Якщо уві сні ви п’єте чай, те, чим міцніше він був заварений, тим краще для вашого майбутнього. Навіть якщо чорний чай у вашій чашці заварений у вашому сновидінні до гіркоти – це передвістя хорошого.

Пригощати чаєм, поїти ним когось в нічному видінні – теж добрий знак. Це означає, що наяву ви допоможете цій людині не впасти у відчай, перемогти свою боязкість або печаль.

Якщо уві сні ви п’єте фруктовий чай або якийсь інший з присутністю компонентів, що надає напою інший смак (наприклад, ті ж лимон або меліса), то в реальному житті ви відчуваєте брак нових відчуттів, вражень, емоцій.

Пити чай з молоком у сні – до настання світлої смуги в житті, особливо, якщо ви бачили, як змінювався колір напою.

А от зелений чай попереджає уві сні про насування нездоров’я, причиною якого буде банальна втома.

Якщо в сновидінні ви заварюєте чайний пакетик, то наяву вам доведеться трошки зекономити, особливо в тому випадку, коли ви заварюєте один пакетик чаю не перший раз.

До чого сниться чай – сонник Хассе

Пити в сні обпалюючий гарячий чай – попередження не поспішати в якійсь справі! Так, воно не вимагає зволікань, але і поспіху не терпить.

Облитися чаєм у сні – до помилки на життєвому шляху. Якщо ви не сильно обпеклися, то справа буде легко можна виправити, але дасть вам корисний життєвий урок.

Пролити чай на скатертину – такий сон віщує тривоги, які будуть заважати жити, а насправді не будуть мати вагомих підстав.

До чого сниться пити чай – сучасний сонник

Пити чай з цукром у сні – до недоліку уваги, відчуттям самотності. Не чекайте, коли хтось піде вам назустріч, вийдіть першим!

Купувати чай – до фінансової стабільності.

Сниться чай з мелісою або лимоном – все піде не так гладко, як хотілося б.

Суха чайна заварка сниться до сильного бажання, яке стане потужною мотивацією для дій.

Езотерика
Додати коментар