Сонник шлюб приснився. До чого сниться шлюб у сні бачити.

Тлумачення сну шлюб, подружжя в соннику Міллера

Якщо молодій дівчині приснилася реєстрація шлюбу з немічним старим, це віщує майбутні проблеми з фінансами і того ж неважливе самопочуття.

Якщо незаміжня жінка бачить одруження свого нинішнього партнера з іншою жінкою, при цьому він дивиться на неї з німим докором – такий сюжет сновидіння повинен потурбувати сплячу. По всій видимості, вона дає своєму другу причини для ревнощів.

Приснилася власна шлюбна церемонія з незнайомою людиною – зверніть увагу на тон одягу і настрій присутніх на весіллі. Якщо одягу їх світлі, а на обличчях посмішки – вас чекає щасливе сімейне життя. У зворотному випадку наяву все теж буде навпаки.

Для того, хто ще не зв’язав себе узами Гіменея, бачити себе в сні в образі не надто щасливого нареченого або нареченої – до великого розчарування в партнерові або партнерці. Однак це не означає, що в майбутньому у них буде нещасний шлюб.

Будь-який сон, у якому заміжня дама бачить своє одруження, повинен стати їй нагадуванням про те, що в сімейному житті наяву головне – любов, а не дрібниці, з-за яких вона воює щодня і щогодини.

До чого шлюб сниться – езотеричний сонник

Якщо вам сниться, що ви працюєте в Загсі, і перед вами нескінченною низкою проходять наречені, то ви занадто багато часу приділяєте проблем друзів, вони починають зловживати.

Власне подружжя за умови відсутності такого наяву, сниться як знак того, що надумані вами зміни обстановки не дадуть очікуваного ефекту, і скоро все повернеться на колишні місця.

До чого шлюби сняться – сучасний сонник

Бачити уві сні свідоцтво про шлюб – до страждання.

Якщо в сновидінні ви укладали з кимось фіктивний шлюб з розрахунку, то в реальному житті вам можуть підсунути підробку там, де ви будете розраховувати отримати оригінал.

Якщо заміжній жінці сниться, що її з чоловіком пов’язує цивільний шлюб, а не законне одруження, то у її чоловіка, можливо, з’явилася коханка. Не виключено навіть і те, що він живе, що називається, на два будинки.

Поспішна реєстрація шлюбу сниться як попередження не погоджуватися на умови інших людей, якщо вони ставлять вам при цьому якісь часові рамки.

Бачити уві сні, як полягає міжнаціональний шлюб – до розбіжностей в сім’ї, які можуть стати критичними.

Езотерика
Додати коментар