Сонник хор приснився. До чого сниться хор у сні бачити.

Хор до чого сниться в соннику Міллера

Якщо вам приснився хор на сцені, значення сну безпосередньо залежить від того, що виконував цей колектив.

Гучне, маршовий, мажорний виконання говорить про те, що попереду радісна подія, відзначати яке ви будете з розмахом.

Якщо ж хор співав протяжні пісні, наприклад, російські народні, то у ваше життя прийде печаль, ви будете відчувати тугу і постійну незадоволеність.

Самому співати в хорі у сні – до обставин, коли вам доведеться підлаштовуватися під інших людей, і це зовсім необов’язково повинен мати від’ємне значення. Мова може йти про єднання інтересів, групової роботи, спільну поїздку на відпочинок і т. д.

Приснився церковний хор – відчуйте гармонію власного життя, приплив душевних сил, радість.

До чого сниться хор, сонник Фрейда

Слухати дружний, злагоджений виступ хору у сні – до усвідомлення того, що ваше інтимне життя сколюється гармонійно і щасливо. У вас не виникає сумніву і в тому, що вашу позицію в цьому питанні повністю поділяє ваш інтимний партнер. Швидше за все, так воно і є, та все ж не завадило б поцікавитися думкою і самої людини.

Але, якщо хор співав не злагоджено, фальшиво – ні про які гармонійних відносинах говорити, на жаль, наяву не доводиться.

Якщо в сні ви самі співали у складі хору, то в особистому у вас є проблема. Вона полягає в тому, що ви часто відмовляєте свого партнера в реалізації його сміливих ідей, мотивуючи це їх непристойністю. Вам варто було б розібратися в цьому питанні спільно, щоб не втратити один одного.

Диригувати хором у сні – намагатися командувати і в ліжку. Однак часто такий сон говорить, що ви лише хотіли цього домогтися, а насправді ви постійно виконуєте волю свого партнера, а він домагається свого деколи з допомогою грубого натиску, сили. Це неприйнятно.

До чого сниться хор – сонник Хассе

Співає хор сниться до згоди і радості в сім’ї.

Особливо добре побачити в сні співає дитячий хор, це означає, що скоро у вашому житті настане якийсь урочистий момент.

Церковний хор сниться до відданої дружби і гармонії в будинку.

До чого сниться хор – езотеричний сонник

Бачити уві сні хор на сцені – до отримання цікавої інформації, яку ви можете упустити з виду. Постарайтеся вдумуватися в те, що ви почуєте, у тому числі і ЗМІ.

Брали участь у співі хору – отримаєте вигоду з якихось подій державного значення.

Хор, сонник Лонго

Спів у хорі сниться до участі в якомусь спільному проекті, спільній роботі. Можна прийняти таке сновидіння і як рада не проявляти найближчим часом ніяких ініціатив, але чітко і злагоджено виконувати всі, особливо спільні, завдання керівництва.

Солістом у хорі в сновидінні – до отримання відповідального завдання, в ході виконання якого вам знадобиться залучати й інших співробітників. Однак відповідати за всі підсумки доведеться особисто вам.

Бути в сні диригентом хорового колективу – до заходу, в якому ви будете бути координатором, організатором, відповідальним за злагоджену роботу інших.

Почули, як у хорі хтось фальшивить – будьте уважні при роботі з діловими партнерами, перевіряйте кожного з них.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар