Сонник хвиля наснилася. До чого сниться хвилі у сні бачити.

Тлумачення сну хвиля сонник Міллера

Морські хвилі сняться до швидкої дорозі, несподіваного подорожі, а також символізують хвилювання, переживання, тривожні почуття.

Плавати по хвилях океану, чистим і спокійним, усвідомлюючи, що немає кінця цим водам – до глибокого пізнання філософії, серйозних роздумів, які з часом переростуть у глибокі знання.

Великі хвилі, повінь сняться, як знак фатальної помилки, прорахунки.

Кататися на хвилях – до причетності сплячого до суспільних подій, державних потрясінь. При цьому можливо навіть таке, що в цілому неблагополучна ситуація в суспільстві сприятиме розвитку ваших особистих інтересів.

Шум насувається хвилі, яку ви не бачите, сниться до суспільних змін, які вас не стосуються, не торкнуться особисто.

У вас в житті настане добробут затишшя, якщо уві сні вам довелося плисти по хвилях теплого моря, які м’яко качали вас і викликали умиротворення.

Удари хвилі об пірс, на якому стоїть сплячий, говорять про те, що в даний час він невразливий для ударів долі, готовий перенести їх і не зламатися.

До чого сниться хвиля, сонник Лоффа

Морські хвилі або хвилі на річці відображають хвилювання в житті людини.

Якщо ви бачите високі хвилі на морі, сновидіння вказує, що майбутній період буде в цілому хвилюючим і неспокійним, проте ніякої окремої критичної події це сновидіння не виділяє, таким чином, ситуація буде не надто сприятливою, але стабільною.

Набагато небезпечніше сон, у якому ви бачите, що до берега йде величезна приливна хвиля – це пряма вказівка на подію, яка, як хвиля накриє сновидця з головою, змінить його життя і навіть, можливо, зламає її.

Вдарило хвилею у сні – якась несприятлива подія залишить відчутний слід.

Значення сну хвиля – сонник Хассе

Великі хвилі уві сні відображають ті перешкоди, з якими зіткнеться сну наяву. Чим більше була хвиля, тим складніше будуть перешкоди.

Якщо сниться, що гігантська хвиля накриває з головою – вам не під силу буде впоратися з прийдешньою проблемою.

Опинитися на гребені високої хвилі у сні означає, що наяву ви зумієте повернути деякі несприятливо склалися обставини в свою сторону і, більш того, витягти з них вигоду.

До чого хвиля сниться – езотеричний сонник

Сниться, що величезна хвиля накриває з головою – будуть клопоти і проблеми, які повністю захоплять сплячого і не дадуть думати більше ні про що.

Стрибати на хвилях, як на купині, в якомусь плавальному засобі – до проблем там, де їх не очікувалося.

Але, якщо в сновидінні вам довелося стрибати по хвилях на якомусь водному атракціоні (наприклад, на водному банані) – попереду розвага, яке під кінець здасться вам нудним.

До чого сняться хвилі, сонник Лонго

Шторм, хвилі, цунамі – все це характеризує ступінь зайнятості сновидця побутовими турботами, клопотами, хоча у випадку з цунамі варто говорити вже про те, що все це приймає катастрофічні масштаби.

Якщо в сні вас накрила велика хвиля, то наяву вам доведеться туго, справи і турботи захлиснуть вас з головою.

До чого сняться хвилі – сучасний сонник

Насувається хвиля сниться до переживань, хвилювань, побутовим проблемам.

Якщо вас накриває хвилею – ваші хвилювання і турботи будуть невичерпні, ви забудете наяву і спокій, і сон.

Бачили уві сні, як великі хвилі накривають з головою інших людей – значить, наяву вас змусять похвилюватися, не піддавайтеся настроям оточуючих вас панікерів.

Езотерика
Додати коментар