Сонник грім приснився. До чого сниться грім у сні чути, бачити.

Тлумачення сну грім у соннику Міллера

Почути звук грому у сні – до біди або погіршення обстановки.

Якщо сильний грім не припиняється, гуркіт чути практично безперервно – готуйтеся наяву вистояти смугу невезіння або якесь нещастя.

Грім і блискавка, від яких здригається земля, сняться до втрати, яка змінить ваше життя.

Грім до чого сниться, сонник Лоффа

Звуковий супровід, нерідко присутнє в сновидіннях, впливає на людину, як звукова доріжка в кіно, воно підсилює ефект і значення тлумачення. При цьому досить часто грім і блискавка сняться в обставинах, аж ніяк не допускають цих явищ, наприклад, в приміщенні або в ясну, абсолютно безхмарну погоду. В даному випадку можна говорити про психологічний дисбаланс, а також про помилки, оскільки в реальності все не так добре, як думається.

Якщо сниться грім і блискавка за вікном, то наяву ви, швидше за все, і самі знаєте про те, що ваші відносини з кимось носять деструктивний характер, а сон лише нагадує вам про те, що для гармонійного існування слід цей конфлікт вирішити.

Якщо приснився грім по соннику Цвєткова

Почути в сні далекий глухий гуркіт грому – це попередження про те, що грядуть зміни. Можливо, вони і не зачеплять вас, але підготуватися буде не зайвим.

Потужний гуркіт грому над головою – вісник невдачі, якої ви не чекали.

Приснився дощ з громом – отримати догану від начальства.

До чого грім сниться – езотеричний сонник

Якщо у вашому сні несподівано серед ясного неба пролунав грім – ваш населений пункт потрясе якусь звістку.

Грім, сонник Менегетті

Побачений грім і ваш переляк у сні відображають те почуття страху, яке заволодіє вами внаслідок погроз, які необґрунтовано надійдуть у вашу адресу.

Езотерика
Додати коментар