Сонник зрада наснилася. До чого сниться зраду у сні бачити.

до чого сниться зрада

Тлумачення сну зрада сонник Міллера

Якщо сниться чужа зрада – буде обвинувачення у вчиненні незаконних, протиправних або аморальних вчинків в вашу адресу.

Якщо жінці сниться зрада чоловікові з його кращим другом – чоловік стає все більш байдужим. Справа поправимо, але діяти треба по-доброму і швидко.

Ви виступали в ролі спокусниці або розлучниці уві сні, а партнер був дуже молодий – ваша легковажність і зухвала поведінка спровокує розрив або розлучення, і в подальшому житті постійного партнера не буде. Всі подібні сни сняться як попередження, з певною часткою ймовірності виправити справу можна, якщо трохи наступити на горло власній гордині.

Впоратися зі спокусою адюльтеру – хороший знак, відповідно, сон з іншим результатом у спокусливій ситуації обіцяє протилежне.

Зрада з вашого боку, коли сниться, що ви змінюєте чоловіка або хлопця в той час, коли в житті любовні відносини цвітуть пишним кольором – значить, когось з близьких і довіряють вам людей ви скоро обдурите. Навіть якщо вам здається, що ця саме та брехня, яка на спасіння – це не так.

Часто сниться, що чоловік зраджує – не будьте так довірливі до всіх, вас часто використовують.

Одружений чоловік побачив себе з повією – сон означає, що його поведінка наяву викликає таємні смішки у друзів. Подумайте, чим це може бути серед них викликано.

Зрада з вашого боку і швидке каяття, визнання в зраді – сон означає, що ви не отримуєте задоволення від нинішнього стану своїх справ. Є можливість усе поліпшити, і саме тепер.

Якщо в сновидінні ви зрадили коханій дівчині, керуючись не почуттям чи бажанням, а помстою і образою, – в житті чекає дуже щасливий шлюб.

Зрада коханого з тієї ж причини – до дуже вдалого знайомства, можливо, навіть доленосного в плані створення сім’ї. Сім’я буде міцною, однак, сама жінка великого задоволення не отримає.

До чого сниться зрада, сонник Фрейда

Сновидіння, в якому ви здійснюєте зраду чоловіка або партнера, лише проектує ваші таємні або явні наміри наяву. Можливо, ви вже здійснили їх, можливо, тільки обмірковуєте. У цьому випадку перш зважте, чи принесе адюльтер у ваше життя хоч щось позитивне або корисне. Адже тримати в таємниці непросто, а відкритися близькій – означає втратити довірчі і дружні відносини.

Для молодої жінки Сон, у якому вона бачить зраду коханого хлопця, свого молодого чоловіка, видає її занепокоєння щодо можливості такого діяння. Відверто зізнайтеся собі, наскільки ґрунтовні подібні підозри, а потім або припиніть мучити себе, або викличте на відкритий розмова його.

Якщо приснилася зрада по соннику Цвєткова

Адюльтер у сні – до загрози пожежі в будинку або особистих неприємностей.

Зрада з начальником уві сні може стати застереженням про порушення вами субординації в робочому колективі, будьте більш коректні стосунки з начальством.

Зрада з тещею сниться до великого скандалу з начальством на роботі.

Приснилося, що хлопець зраджує з хлопцем – сон говорить про вашу крайнью ревнивість, яку ви відчуєте, нарешті, і на собі, від нього, якщо не візьмете себе в руки.

Зрада коханої дівчини сниться, як відображення вашого чоловічого незадоволеного бажання.

Значення сну зраджувати- сонник Хассе

Власна зрада коханій уві сні – будете сильно з-за чого хвилюватися, тривожитися.

Сниться зрада коханої людини – неприємності йдуть з вашого життя.

Заміжній жінці сниться підозра або обвинувачення у зраді – цей сон попереджає про назріваюче невдоволення дружино за веденням нею домашнього господарства.

До чого сниться зрада коханої – езотеричний сонник

Молодій дівчині сниться зрада коханого хлопця – значить, вона починає дратувати його наяву. Потрібно терміново припинити давати вихід злості, інакше його любов скоро буде втрачена.

Зрада дружини або чоловіка на ваших очах говорить про те, що всі думки й сумніви про невірність слід відкинути, їх немає в житті вашої другої половини.

Сон про власну зраду попереджає про докорах совісті. Причиною їх може бути зовсім і не подружня зрада.

Будь-яка інша зрада, зрада, крім любовного адюльтеру (Батьківщині, дружнім відносинам, військової присяги) свідчить про ваші сумніви на адресу певної особи, і про те, що підказки вашої інтуїції абсолютно обґрунтовані, не відмахуйтеся від них.

Якщо вам приснилося, що в сім’ї відбувається повний розлад відносин: скандали, сльози, чоловік зраджує, ви зраджуєте – такий сон говорить про те, що у вас є серйозні розбіжності, які, незважаючи на зовнішній спокій, тихо зріють у вашому домі і скоро дадуть сходи.

До чого зради сняться, сонник Лонго

Сон, у якому ви трохи не зрадили чоловікові з іншим чоловіком, але зупинилися, говорить про те, що хоча б у формі задуму цей адюльтер у вашій душі має місце бути. Можливо, це сформоване мріяння, яке ви і не збираєтеся здійснювати, а іноді як би “користуєтеся” їм у хвилини самотності, а може, все ще формується на підсвідомому тлі. Розберіться в собі, вирішите, наскільки ви потребуєте в цій пригоді.

Сон, в якому ваш чоловік або хлопець зрадив вам з вашою найкращою подругою, означає, що підозри і ваші страждання через них безпідставні.

Якщо дівчині приснилася зрада молодої людини, у неї дійсно є підстави для підозри. Тільки звинувачувати в цьому треба не його, ви занадто розслабилися у своїй боротьбі за щастя.

Зрада, англійський сонник

Приснилося, що ваша зрада чоловікові ось-ось мала відбутися, але ви встояли – все у відносинах у вас буде обопільно чудово.

Встояти не вдалося – ви довго і складно будете йти до щасливого союзу, а дійдете чи – поки приховано долею.

Приснилася зрада дівчини на очах сновидця – приймайте це сновидіння про стосунки з точністю до навпаки.

Якщо сниться зрада матері батька, то, можливо, у вашій душі є якийсь комплекс провини по відношенню до нього.

Адюльтер бачить уві сні молода жінка – незабаром вона переживе приниження і образи.

До чого сняться зради – сучасний сонник

Сниться, що хлопець зрадив з іншою дівчиною – значить, ви повинні подумати про те, чи не занадто ви перекірливі і неприхильні до нього. Наростає ризик втратити не тільки його почуттів, але і самого.

Приснилося визнання чоловіка у зраді – будуть проблеми в родині, чоловік поставиться несправедливо, а можливо, і зовсім залишить сімейне гніздо.

Можливий розлад і віщує розлучення і сон про бажання жінки зрадити чоловікові з іншим чоловіком, дуже молодим і незнайомим в реальному житті.

Сниться чужа зрада – є ризик бути втягнутим в чужу протизаконну авантюру, а з деякою часткою ймовірності – і злочин.

Дізнатися про зраду чоловіка уві сні від його друга – сон пропонує вам подумати, а чи не надто прихильно ви ставитеся до цієї людини, якщо не сказати більше.

Якщо ваш чоловік або хлопець зраджує з вашої знайомої, і ви бачите в сні цю зраду, то ваші підозри щодо нього абсолютно необґрунтовані, а ось до знайомої слід придивитися трохи краще.

Наснилося, що чоловік зрадив з сестрою, – найчастіше такий сон говорить про занадто тісне проживання або спілкуванні з близькими родичами. Вашій родині не вистачає самостійності.

Приснилася зрада дружини, значить, вам пора подумати про своє професійне зростанні і становище в суспільстві. Можливо, ви підсвідомо відчуваєте, що дружині хотілося б від вас більшого в цьому плані.

Езотерика
Додати коментар