Сонник ампутація наснилася. До чого сниться ампутацію у сні бачити.

Тлумачення сну ампутація в соннику Міллера

Ампутація обіцяє втрати, безповоротні, але не занадто великі.

Пережити уві сні повну ампутацію всіх кінцівок для людини, пов’язаного з торгівлею бізнесом, означає втрату довіри клієнтів і занепад торгівлі. Передбачаючи цю ситуацію, можна заздалегідь підметушитися і своєчасно “підстелити соломки“.

Тих, хто перебуває у плаванні, таке сновидіння попереджає про насування шторму.

Ампутація, сонник Лоффа

Сон, у якому сновидець втрачає або пошкоджує кінцівки або інші частини свого тіла, люди бачать в різних формах досить часто. В цілому це сновидіння свідчить або про фізичну неміч сплячого, або воно є ознакою деструктуризації особистості, його психічного нездоров’я.

Якщо сновидіння було достатньо послідовним, слід постаратися згадати, як саме, яким методом здійснювалась ампутація, що було передумовою цього, ніж вона була обгрунтована, і хто при цьому був присутній. На підставі цих відомостей і слід будувати тлумачення. Колосальне значення має стан сновидіння в цей момент, відчував він жах або тривогу. Дуже сильний стан тривоги повинно насторожити.

Якщо ж ви відчули прилив радості і почуття звільнення – це позитивний сон, наяву вам вдасться позбавитися від чогось наносного і навантажуючого.

Добре, якщо ви зможете вибудувати лінію вашої подальшої долі уві сні, наприклад, які вас чекають незручності або, навпаки, свободи після втрати цієї частини тіла. Наприклад, втрату, ампутацію пальців на нозі складно співвіднести збитку з втратою правої руки.

Ампутація ноги або руки уві сні може нести також етичну або релігійну навантаження. Всі ті стереотипи, які знаходять втілення в релігії, (наприклад, у Священному Писанні про зваблююче око, що краще вирвати, ніж, піддавшись, нагрішити) на підсвідомому рівні закладено і в нас і можуть відображатися в сновидінні.

Сон, у якому ви ампутували комусь іншому частина тіла, також слід ретельно проаналізувати. Постарайтеся зрозуміти причину свого діяння, хто цей чоловік, які наяву вас пов’язують відносини.

Ампутувати кінцівку коханій людині – сон слід співвіднести з тим, в чому ви відчуваєте свою вразливість, ранимість, а також до чого ви ставитеся особливо трепетно.

Якщо подібне членоушкодження ви здійснювали щодо колеги, можливо, у вашій душі не вляглася якась стара образа на нього, проте сон може означати і ваше прагнення щось знайти або в чомусь утвердитися за рахунок цієї людини.

Ампутована у сплячого кінцівку відновлюється – значить, ви встоїте проти чужого впливу.

Побачити в сні ампутовані дитячі ступні ніг і випробувати при цьому жах – сон зазвичай є наслідком нервової перевтоми і не несе в собі ніякого смислового навантаження.

Якщо регенерується кінцівку, ампутована у когось іншого, сновидіння означає, що як би вам не хотілося на когось вплинути на важливому для вас справі, він залишиться при своєму.

До чого сниться ампутація – езотеричний сонник

Ампутація пальців у сні характеризує якісь зайві зв’язку і позбавлення від них.

Приснився ампутація кистей і ступень ніг попереджає про можливі втрати близьких людей, проте сни зазвичай не є звичайним пророкуванням. Вони сняться людині для попередження, підготовки, отже, за певних обставин прийдешня подія можна або запобігти, або морально до нього підготуватися. Якщо сниться сон, що попереджає про нещастя з близькими, найчастіше, це є підказкою про необхідність подбати.

Якщо ви самі ампутуєте собі частину тіла, в житті позбавитися від зайвої ланки буде дуже непросто. Особливо важко доведеться в разі, якщо при цьому ви бачите кров.

Якщо ж кінцівки безболісно і безкровно відпадають уві сні самі по собі, то й наяву все буде просто, відносини розваляться без вашої участі.

Ампутація, англійський сонник

Якщо вам ампутують руку або ногу, сон передвіщає про ймовірну втрату найближчих родичів. Ступінь і тяжкість втрати залежить від болю, крові і страху, що було у сні.

Езотерика
Додати коментар