Сонник дощовий черв’як приснився. До чого сниться черв’яків (хробаків) у сні бачити.

Іноді уві сні можна побачити черв’яків. Багато хто вважає, що це провісник проблем, які будуть підточувати ваше життя. Давайте розберемося, що ж насправді говорять такі сни.

Сонник Меридіана

Бачити уві сні черв’яків в тілі людини – ознака того, що вас постійно щось тривожить. Можливо, ви недостатньо цінуєте любов або дружбу, через що ваші особисті стосунки з людьми не складаються. Такий сон може приснитися і тим, хто занадто багато уваги приділяє фінансовому достатку і мало замислюється про моральний бік життя.

Ще одне тлумачення снів з хробаками в тілі – це підступи ваших ворогів. Ймовірно, хтось готує проти вас змову, а ви інтуїтивно побоюєтеся, що життя почне складатися не так, як ви хочете.

Дитячий сонник

Якщо дитині наснилися черв’яки, то його можуть чекати неприємності, включаючи нездужання або хвороба.

Сонник для жінок

На питання «до чого сняться черв’яки?» цей сонник відповідає наступним чином. Такі тварини можуть бути передвісником захворювання або злих інтриг з боку кого-то з вашого оточення.

Якщо дівчині сниться, як по ній повзають черв’яки, то вона не буде прагнути до духовних цінностей і стане шукати в усі тільки матеріальну вигоду. А ось якщо жінці вдається скинути з себе черв’яків, то її життя буде піднесеної і повної духовних ідеалів.

Сонник Менегетті

Черв’як уві сні можуть бути ознакою прихованого негативу в житті жінки. Наприклад, вона не зовсім задоволена своєю роботою або інтимним життям, але вважає за краще ніколи не скаржитися про це. Іншими словами, ці проблеми гризуть її так само непомітно і при цьому впевнено, як черв’як гризе стовбур дерева.

Сонник Цветкова

Якщо вам сняться повзаючі по землі черв’яки, то це означає, що ваші друзі затамували на вас злість і готують будь-якої підступний вчинок. У найгіршому випадку сон з хробаком може обернутися раптовою кончиною людини з вашого оточення.

Весняний сонник

Якщо вам привиділися хробпки в м’ясі, то це передвісник можливої ​​хвороби. Якщо ж черв’яки знаходяться в землі, то у вас є дрібні недоброзичливці, які не зможуть серйозно зіпсувати вам життя, але все одно будуть доставляти клопоти.

Соник мандрівника

До чого можуть снитися хробаки? Можливо, до швидкого погіршення самопочуття або занепаду життєвих сил. Повзають по тілу хробаки символізують поява в організмі запальних процесів. Деяким сниться червива їжа – це до проблем на роботі.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви ловите рибу на черв’яка, то вам вдасться обернути промашки ворогів в свою користь. Крім того, сон про хробаків – це привід перевірити стан вашого здоров’я.

Асирійський сонник

Їсти черв’яків – до гучного успіху і слави.

Езотеричний сонник

Дощові черв’яки – до приємної подорожі, підготовка до якої доставить вам багато клопоту. Якщо ви виявили хробаків у себе в тарілці, то хтось із вашого оточення лає вас або вашу роботу. Ну а черв’яки в землі – це провісник великого врожаю, гарного улову або приросту худоби.

Французький сонник

Побачити уві сні тутового шовкопряда – це знак того, що у вашому житті може настати складна ситуація, але друзі неодмінно прийдуть вам на допомогу.

Осінній сонник

Черв’яки в м’ясі – до захворювань ніг або ступень, а в землі – до скоєння підлого вчинку.

Літній сонник

З цього сонником побачити черв’яків в м’ясі – знак того, що незабаром ви почуєте щось наклепницьку про ваших родичів. А ось хробаки в землі – провісник війни або іншого великого лиха.

Нарешті, білі черв’яки уві сні означають, що ви зазнаєте невдачі в любовних справах або не впораєтеся з деякими посадовими обов’язками.

Езотерика
Додати коментар