Сонник жалюзі наснилися. До чого сниться жалюзі у сні бачити.

Тлумачення сну жалюзі сонник Міллера

Щільно закриті жалюзі сняться, як вказівку на наявність таємниці, яку вам доведеться охороняти від цікавості сторонніх людей.

Якщо вам приснилося, що ви відкривали жалюзі, належить виявити в знайомому людині досі незвідані риси характеру або здібності, ви будете дуже здивовані. Той же сон може передвіщати раптове нестримне прагнення до розгулу, веселощів, розваг.

Зламані жалюзі сняться до пліток. Широкому колу оточуючих людей стане відомий з вашої помилки якийсь негативний факт.

Якщо уві сні вам вдалося відремонтувати, полагодити зламалися жалюзі, наяву ви зумієте швидко розвіяти недобрі чутки, довести свою непричетність, або ж ці розмови просто не сильно порадують вас і ваші справи.

У разі, коли жалюзі уві сні не підлягали ремонту, все буде навпаки, і ви чимало постраждаєте наяву в моральному відношенні.

Якщо в сновидінні ви вішали жалюзі у себе в будинку, то в реальності ви зовсім не даремно боїтеся своїх недоброзичливців. Вони дійсно ґрунтовно можуть зіпсувати вам плани на майбутнє.

Спостерігати, як хтось вішає жалюзі, або ж розглянути крізь них – такий сон передвіщає, що ви мимоволі станете учасником подій, для ваших очей не призначених.

Брудні або пилові жалюзі сняться людині, поступово втрачав інтерес до колишніх задоволень і розваг. Побачивши такий сон, спробуйте знайти новий напрям діяльності, щоб не втратити смак до життя.

До чого жалюзі сняться, сонник Фрейда

Жалюзі в сновидінні вказують на надмірну скутість, сором’язливість, які присутні у вашій сексуального життя. Ви не любите секс при світлі, ховаєте від партнера своє тіло, свої почуття, і в решті життя також не надто відверті. Все це створює видимість того, що ви – бездушний, черства людина, а адже це абсолютно не так.

Якщо ви знімали з вікна жалюзі уві сні – наяву ви палко бажаєте позбутися від усього, описаного вище. Поки вам важко дається боротьба з власною замкнутістю, але ваше єство і потреба внутрішньої свободи стануть вашими помічниками.

До чого сняться жалюзі – езотеричний сонник

Закриті жалюзі сняться як натяк на те, що всі навколо вас змінюється, а ви не шкодуєте цього помічати.

Якщо вони були відкриті або зрушені – ви самі активно намагаєтеся змінити світ навколо себе, тоді прийміть це сновидіння як підтримку. Також сон може передвіщати отримання давно очікуваних новин.

Езотерика
Додати коментар