Сонник повінь приснилася. До чого сниться потоп у сні бачити.

До чого сниться повінь, потоп у соннику Міллера

Повінь, потоп сняться до несприятливих подій.

Якщо у вашому сні вода піднімається, підступає до ваших ніг і вище – наяву вас очікують проблеми, пов’язані з нерухомістю.

Таке ж значення має повінь в місті, потоп на вулиці.

Всесвітній потоп сниться як відображення стану відчаю, який, можливо, буде передчасним, стривайте панікувати.

Рятуватися від повені, тікати геть – таке сновидіння пророкує несприятливий вир подій, який разом обрушиться на вашу голову. Це може бути пов’язано з будь-якою сферою життя. Добре, якщо вам у сні вдалося врятуватися від потопу і зберегти від води свої речі.

Повінь каламутною водою сниться до неприємностей особистого характеру, в тому числі і до поганого самопочуття.

Якщо в цій воді ви не могли знайти когось з близьких – може статися розрив, остаточна сварка з ними.

Тонути від повені у сні – знак того, що у вас не буде сил і засобів впоратися з наринувшими проблемами самостійно. Не чекайте, коли вони остаточно зламають вас, при першій можливості просіть допомоги у близьких.

Якщо в сні вам довелося рятувати від повені близьких людей – у сім’ї будуть труднощі, позбавлення, можливий судовий позов.

Повінь, потоп, сонник Лоффа

Катастрофа, повінь, цунамі, інше стихійне лихо, пов’язане з водою (в тому числі і всесвітній потоп”) – все це відображає в сновидінні неконтрольовані емоції, нахлинули почуття (частіше негативних), а також вказує на події, хід яких сновидцем контролюватися не може.

Побачена при повені брудна вода символізує інтимне життя і будь-які пов’язані з нею події. Якщо уві сні ви намагаєтеся втекти від потоку такої води, то наяву ви будете вирішувати проблеми в цій сфері також втечею, тобто або зміною партнера, або відходом від важкої теми в розмові.

В цілому бачити уві сні повінь і тікати від нього – це демонстрація відповіді на питання, чим закінчиться якесь неабияке хвилювання у вашому житті. Очевидно, що якщо втекти і врятуватися вдалося – в реальності теж результат буде сприятливим.

Якщо ж вам прийшло в голову уві сні ховатися від повені, потопу, в такому місці, яке не дає можливості вийти на суху безпечну поверхню, а лише тимчасово рятує від води (наприклад, в машині або в герметично зачиненому підвалі), то наяву ви не вирішите своїх проблем, а лише постараєтеся зробити вигляд, що їх не існує.

Вода, потоп на роботі сниться до залу в службових дорученнях, папери, справах.

Якщо уві сні ви рятуєте людини від повені, то в реальному житті ви можете взяти на себе по доброті душевній чужі обов’язки чи доручення. Чим це закінчиться і чим це загрожує – вам вкаже фінал цього сновидіння.

До чого повінь сниться – езотеричний сонник

Приснилося дуже багато води, потоп, який змиває все на шляху – наяву нахлинуть події, більшість з який будуть негативними.

Якщо сильний потік повені підхопив вас і поніс кудись проти волі – несприятливий сон і говорить про втрату контролю за подіями. Все у вашому житті буде відбуватися незалежно від вашого бажання, а куди вас занесе цей вихор подій – ще велике питання.

Потоп у місті сниться до неприємностей в службовій сфері або при оформленні якихось ділових паперів.

Рятуватися від потопу в сні на невисокому пагорбі або інший височини, яка не дає гарантії також не бути затопленої – таке сновидіння вказує на те, що ви обрали не найкращий вид захисту наяву. Можливо, ще є час це виправити.

Якщо уві сні вам вдалося врятуватися від повені на даху високого будинку, то наяву ви опинитеся на плаву в самій складній життєвій колотнечі.

До чого повені сняться, сонник Лонго

Багато води, потоп, сниться до випробувань, хвороб і емоціям, які будуть переповнювати вас через край.

Каламутна вода при цьому є поганим знаком. Якщо ви опинилися в ній – будете хворіти.

Бачити, як повінь відносить людей до важких втрат.

Езотерика
Додати коментар