Сонник хом’як приснився. До чого сниться хом’як у сні бачити.

До чого сниться хом’як в соннику Міллера

Хом’яки сняться як уособлення, з одного боку, господарності і запасливості, а з іншого – жадібності і обмеженості життєвого кола турбот.

Укус хом’яка сниться до хвороб внутрішніх органів або ротової порожнини. Досить часто в таких випадках можна говорити про ураження печінки.

Приснився рудий хом’як – доглядайте за своїм гаманцем і за своїми кишенями в людних місцях, не залишайте сумки без нагляду, вас можуть обікрасти наяву серед білого дня.

Мертвий хом’як в сновидінні означає закінчення кар’єри, крах планів. Це недобрий сон.

Довелося убити хом’яка самому – виберете неправильну тактику досягнення життєвих цілей, в результаті чого можете втратити роботу і засоби до існування. Перегляньте свої плани самим критичним чином.

Великий білий хом’як сниться до зустрічі з людиною, який матиме великий вплив, завдяки йому ви зможете розбагатіти, хоча він і не дасть вам ні копійки. Однак це може завдати шкоди вашому духовному розвитку, остерігайтеся стати нецікавим і обмеженою людиною, щоб не бути самотнім морально.

Приснився хом’як в клітці – перетворитеся на так званого збирача, людини, одержимого ідеєю накопичення якихось певних речей. На відміну від колекціонерів, збирачі не перебірливі, не знають істинної цінності речей, складаючи все в одну купу і збираючи їх в надії на “потім розберуся”, але це “потім”, як правило, не настає ніколи.

До чого хом’яки сняться, сонник Лонго

Приснилися хом’яки з набитими щоками – помітно поповніть свої запаси. Можливо, саме ощадливість допоможе вам поправити своє фінансове становище, оскільки перспектива збільшення заробітку вам поки не посміхається.

Якщо хом’як кусає сплячого, то наяву його підведе власна жадібність. Згадайте прислів’я про скупого, якому доводиться більше платити – з вами може статися саме така ситуація.

Приснилося, що хом’як помер – у вас будуть непередбачені і досить значні витрати.

До чого сниться хом’як, ассірійський сонник

Приснився великий хом’як – загине на корені урожай.

Якщо хом’як вкусив вас уві сні, то ви приймете якесь неправильне рішення з причини того, що не зможете подолати власну жадібність.

До чого сняться хом’яки – сучасний сонник

Хом’яки сняться як символ запасливості, накопичення. Все інше тлумачиться виходячи з цього значення, в залежності від конкретного сюжету сновидіння.

Езотерика
Додати коментар