Сонник лабіринт приснився. До чого сниться лабіринт у сні бачити.

До чого сниться лабіринт сонник Міллера

Лабіринт в сновидінні є відображенням заплутаних, непростих життєвих ситуацій. Це може мати відношення до будь-якій сфері життя людини.

Сниться лабіринт у будинку – значить, непрості обставини складуться в сімейному житті, взаємне нерозуміння може завести в глухий кут.

Підземний лабіринт сниться до хвороби, впоратися з якої буде дуже непросто, оскільки вона не матиме чіткої локалізації, і діагноз буде утруднений.

Приснився лабіринт з кімнат поза межами власного дому – будете утомливо і непродуктивно трудитися.

У будь-якому випадку добре, якщо по ходу сновидіння ви знайшли вихід або зовсім не заходили в лабіринт, а лише бачили його з боку. Тим не менш, ігнорувати сон і в цьому випадку не слід.

Шукати когось в лабіринті – свідчення того, що ви завдасте комусь сильну образу і будете безуспішно шукати можливості її спокутувати.

Ховатися в лабіринті, намагатися зайти якомога далі – такий сон передвіщає вчинення протизаконного діяння і спробу піти від відповідальності за це.

До чого сниться лабіринт, сонник Ванги

Сон, у якому ви блукаєте по лабіринту, є негативним і вказує на незадоволеність власним життям і відсутність чітких перспектив на майбутнє. Ті зміни, які сьогодні вам здаються позитивними, згодом виявляться топтанням на одному місці – і це в кращому випадку.

Страшний лабіринт, з якого ви виходите у сні, говорить про те, що ви переживете велике горе, але зможете оговтатися, хоча на це піде багато сил. Якщо виходу ви так і не знайшли – наяву слід звернути увагу на стан свого душевного здоров’я.

Якщо в сні за вами хтось гнався – у реальному житті ви знаходитесь на межі нервового зриву.

До чого сняться лабіринти – сонник Хассе

Лабіринт сниться до пошуків виходу з нетривіальної ситуації.

Лабіринт до чого сниться, сонник Менегетті

Лабіринт в сновидінні втілює дію монітора відхилення.

Лабіринт, французький сонник

Якщо уві сні ви тривалий час ходили по коридорах лабіринту, то в реальності будете намагатися зрозуміти якусь таємницю, оскільки її наявність доставляє певні незручності і викликає занепокоєння. Пошук виходу завершився вдало – покрив таємниці буде зірваний.

Езотерика
Додати коментар