Сонник крокодил приснився. До чого сниться крокодила у сні бачити.

Тлумачення сну алігатор, крокодил у соннику Міллера

Побачений крокодил уособлює ворога, недоброзичливця, небезпеку чи іншу ворожу силу.

Нападник крокодил попереджає, що треба бути напоготові в одкровеннях з друзями, причому навіть самими близькими. Хтось із них дуже скоро вас обдурить.

Річка з крокодилами символізує ваше недобре оточення. У даний момент ніхто не збирається будувати проти вас підступи, але розслаблятися в цьому суспільстві не можна.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за крокодилом в чистій воді, значить, вашому ворогові майже вдалося підпорядкувати вас своєю волею.

Для людини, у якого на роботі в даний час є розбіжності з начальством, побачений нападник алігатор є знаком їх загострення, до вас почнуть чіплятися на порожньому місці.

Якщо вам сниться крокодильчик, дитинча, це означає, що зовсім недавно ви комусь перейшли дорогу або когось образили, і тепер ця людина думає, що б поганого зробити вам.

Приснилося, що ви займалися розведенням крокодилів, значить в житті ви заради гарного прибутку або іншої власної вигоди можете навіть піти на серйозний ризик.

Іти в сні по спині алігатора означає, що ви зможете своїми силами і своєю наполегливістю взяти верх над проблемами самостійно, хоча чекали чиєїсь допомоги. Тим краще для вашої майбутньої впевненості в собі.

Сон, у якому ви знаєте, що вас покусав крокодил, але самого алігатора не бачите, означає, що ви так і не дізнаєтеся, хто і за що вам сильно нашкодив. Втіхою стане лише те, що небезпека нападу вже минула, і можна прийняти заходи до усунення наслідків.

Приснилося, що перед вами лежить голова крокодила, означає настання пори затишку і спокою, вас залишать у спокої.

Якщо приснився крокодил по соннику Цвєткова

Для дівчини побачений величезний зелений крокодил обіцяє, що її майбутній наречений буде багатий. Але тільки в тому випадку, якщо, побачивши його у сні, вона не злякається.

Якщо великий крокодил сниться чоловікові, йому загрожує реальна небезпека від недоброзичливця, комусь він здорово заважає.

Сниться крокодиляча шкіра або виріб з неї – ви зможете отримати вигоду з дуже небезпечною спочатку ситуації.

Приснився крокодил будинку – хтось зазіхає на ваше сімейне щастя, намагається внести розбрат в сім’ю. Якщо в будинку при цьому знаходився хтось сторонній, до цієї людини наяву варто придивитися.

Годувати крокодила з рук або гладити його – знак крайньої легковажності.

Значення сну крокодил – сонник Хассе

Сприймати приснившогося алігатора в цілому варто як застереження проти надмірно відвертих бесід з людьми незнайомими, так і близькими.

Сняться крокодили в річці – вас оточують недобрі люди.

Тікати від крокодила, який женеться за вами, переслідує, означає непримиренну рішучість вашого ворога.

Мертвий крокодил у сні символізує минулу небезпеку.

Плисти на крокодилі – сновидіння відображає ваше прагнення до влади.

Крокодил, англійський сонник

Крокодил у воді – це образ підступного й хитрого ворога, сниться він як заклик діяти обережно. Ворог – не обов’язково людина. Це може бути ворожа сила, рок, наговір, і т. д. Ця сила може привести вас до краю прірви, зробити жертвою нещасного випадку.

Якщо сниться, що вас кусає крокодил, а поруч присутні знайомі люди, все сказане може бути віднесено на їх адресу.

Якщо уві сні вам вдалося все-таки вбити крокодила, негативна підґрунтя сну послаблюється.

Вбити або зловити крокодила спеціально заради шкіри – цей сюжет сновидіння свідчить про ваше лицемірство або лукавство.

Полювання на алігатора була вдалою, і ви отримали бажану шкуру – ваша здатність пристосовуватися до ситуації і людям створить вам якесь відчуття стабільності, але постійно перебувати в такому напруженому стані складно.

Грати з крокодилом уві сні через ґрати в зоопарку – це попередження, що ви занадто впевнені у своїй безкарності.

До чого крокодили сняться, сонник Лонго

Приснилося, що крокодил пливе в чистій воді, значить, підступи людей, які бажають вам нашкодити, ви можете легко побачити, неозброєним оком, якщо не будете зовсім безпечні.

Сюжет, в якому ви збиралися розбити звичайне яйце, а з яйця виліз крокодил, сниться як попередження, що ви абсолютно випадково, ненавмисно нажили собі ворога. Згадайте події останніх днів, свої дії і слова. Якщо при цьому яєць було багато, вони починали лопатися самі, а маленькі крокодили розповзалися, такий сон говорить, що ця людина не збирається сидіти склавши руки, він жадає помсти.

Якщо сниться крокодил, якого вбивають, значить труднощі і небезпеки з вашого шляху усуне хтось інший. Але, якщо вам при цьому було його дуже жалко, то ви – з тих, кого життя нічому не вчить.

Крокодил, сонник Лоффа

Алігатор – тварина вкрай небезпечне і підступне, однак, при цьому дивовижну для нас, екзотичне, яке мало хто з нас бачив живцем на волі. Сновидіння, в якому ми бачимо напад крокодила, також сповіщає про небезпеку неяву, невидиму.

Сниться, що крокодил нападає раптово, сплячому слід проаналізувати ситуацію, в якій це сталося. Навколишня обстановка, її відповідність що трапилося може вказати на те, наскільки несподіваною буде і та сфера життя, в якій трапиться неприємність. Одна справа, якщо ви сиділи, приміром, на березі Нілу, і зовсім інша, якщо у власній ванні чи ліжку.

Побачений укус крокодила повинен тлумачитися в тому сенсі, що зло, недобрий вчинок стосовно вас вже були зроблені, але вам про це невідомо чи відомо, але ви не можете визначити його джерело і причину.

Особливу небезпеку уві сні являє білий крокодил, оскільки розгледіти наяву небезпеку, витікаючу від якоїсь негативної сили, вкрай складно через її маскування, зовнішнього покриву благочестя. Приблизно таке ж тлумачення може мати і добрий крокодил в річці, побачений вами уві сні.

Літаючий крокодил, як явище дивовижне і абстрактне, може снитися як відображення нав’язливо відчутною вами уявної небезпеки.

До чого сняться крокодили – сучасний сонник

Сниться, що переслідує крокодил – це означає, що ви вже зрозуміли наяву, чого вам слід побоюватися, і тепер вам буде легше (але не легко) від цього позбутися.

Якщо при цьому крокодил укусив за руку, щось завадить вам протистояти недоброзичливцю. Можливо, ви не зможете переступити через свої поняття і кодекс честі.

Сон, у якому крокодил кусає при вас когось іншого, означає ваше мимовільне сприяння, участь у чиїй-то непримиренної ворожнечі.

Якщо дівчині сниться, що крокодил укусив її хлопця, значить, з-за неї він нажив собі дуже серйозного ворога.

Сниться, що крокодил нападає на людину, якого ви наяву неодмінно кинулися б захищати (наприклад, дитини) – вам не вдасться обійтися без прямого зіткнення з противником.

Езотерика
Додати коментар