Сонник ув’язнення приснилося. До чого сниться темницю у сні бачити.

Ув’язнення, темниця, сонник Лоффа

Знаходження людини в ув’язненні у сні слід розглядати з точки зору двох аспектів. Перший – це обмеження волі, другий – захищеність від багатьох небезпек, якими сповнений зовнішній світ. Однак одержимість людини жагою свободи зазвичай перекреслює цей позитивний аспект перебування в ув’язненні, і він ігнорується.

Існує і ще одна деталь, оскільки ув’язнення – це завжди самітність і вимушене самоспоглядання. У цьому зв’язку будь-який сон, у якому сплячий виявляється в темниці, містить натяк на внутрішній самоаналіз.

Якщо уві сні ви не маєте шансу втекти з ув’язнення, то й наяву можна говорити про відсутність можливості (але не здібності) чогось досягти.

Тісна камера уві сні вказує на відсутність вибору, це очевидно. Але іноді людина опиняється в ув’язненні в мбагатокімнатному особняку або замку, з якого немає виходу (або ви його не знайшли). У другому випадку слід говорити вже про надлишок вибору, його неоднозначності або про те, що бажане для вас розвиток подій, при всій великій кількості вибору, відсутній в принципі.

Зміст сновидіння також може бути зашифрований в розташування в’язниці або в образі тих людей, які вас туди запроторили або які вас охороняють, якщо такі наявні. Також слід згадати оформлення, освітленість, ступінь комфорту вашої темниці, і що саме з усіх обставин сну було для вас найбільш обтяжливим.

Якщо в сновидінні ви перебували в ув’язненні і почували себе цілком прийнятно, ситно і зручно, то цілком можливо, наяву вам слід пошукати безпечне укриття, щоб перечекати майбутні негативні події.

До чого ув’язнення сниться – сучасний сонник

Ув’язнення, що наснилося попереджає про те, що вам доведеться опинитися в скрутних життєвих обставинах. Це може бути як фінансова несвобода, так і психологічний дискомфорт.

Сон, у якому ви виходите з в’язниці на свободу і бачите яскраве сонце, говорить про те, що попереду широка білосніжна життєва смуга.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар