Сонник басейн приснився. До чого сниться басейн у сні бачити.

Тлумачення сну басейн у соннику Міллера

Басейн характеризує стан ваших службових справ, здоров’я та перспектив на відпочинок.

Якщо вам сниться каламутна вода в басейні, сон може означати хвороба. Ви захворієте майже напевно, якщо вас попало уві сні в цей басейн впасти.

Якщо в сновидінні ви купалися в солоному басейні, велика ймовірність поїхати на море.

Плавати на спині в басейні – знак того, що в серйозних справах ви непробачно довірливі, після такого сну слід вести себе інакше.

Стрибати в басейн для молодої дівчини уві сні особливо небезпечно. Не треба кидатися на шию молодій людині, ледве познайомившись, навіть якщо ви давно втомилися від самотності. В іншому випадку ви знову залишитеся без любові.

Якщо вам дуже подобалося під час плавання пірнати в басейні – ви розпізнаєте серед приятелів справжніх друзів.

Чистити басейн у сні – до впорядкування справ, які давно вимагали вашої уваги.

Дивитися на басейн з каламутною водою – затівати справу, в якій ви нічого не розумієте, тільки з-за того, що хтось на цьому мав вигоду. Це нерозумна витівка.

Плавати в басейні з дельфінами – сон символізує безпеку, вам зараз нічого не загрожує.

Якщо у вас є діти, то побачений глибокий басейн підказує, що зараз слід бути особливо пильними щодо їх безпеки.

Басейн зі зміями – сигнал попередження: серед вашого оточення набагато більше недоброзичливців, ніж ви думаєте. Спробуйте заглянути під личину дружелюбності.

Про крайню небезпеку попереджає крокодил в басейні, побачений у сні. У вас є дуже небезпечний ворог, і він чудово замаскувався.

Якщо сниться, що вас топлять в басейні – вас навантажать чужими обов’язками. Відмовитися від них ви не зможете, а зробити їх сумлінно буде просто нереально.

Тонути в басейні в ніч на неділю – сон попереджає про реальну небезпеку.

Брудний басейн з рибками попереджає, що ви захочете заробити нечесним шляхом. Навіть якщо ви вдало провернеться справу, результат буде сумний.

До чого басейн сниться, сонник Фрейда

Купатися в басейні уві сні – опинитися наяву в полоні сильної пристрасті, яка затьмарить для вас і роботу, і обов’язки, і навіть інші задоволення. Вам буде здаватися, що на цей раз ви точно зустріли свою неземну любов, яка назавжди. Але потім ви опинитеся з цією людиною в ліжку, і секс вас зупинить. Ви будете розчаровані.

Сниться порожній басейн – він уособлює те спустошення, яке ви переживете з-за розставання з тим, на кому була зосереджена вся ваша життя в останній період. Розрив – це важко, але треба думати про себе, йти вперед, а головне – робити правильні висновки. Сон підказує вам їх: ваш партнер втік (або втекла) від непомірного обожнювання, це з часом починає дратувати.

Якщо приснився басейн по соннику Цвєткова

Приснилися дельфіни в басейні – можете сміливо розраховувати на друзів, вони готові підтримати будь-яку вашу ідею.

Якщо уві сні вам привидівся в басейні кит – розлучіться з думкою про відпочинок, він буде не скоро, ви будете задіяні в дуже великому проекті.

До чого басейни сняться, сонник Лонго

Плисти в басейні у сні – до дуже важливої в житті вашої зустрічі. Можливо, ви були знайомі раніше, але саме зараз ця зустріч стане доленосною.

Якщо ви пливли дуже швидко, по-спортивному, то скоро доля розставить вам пастку. Ви отримаєте дуже приваблива на перший погляд пропозицію і не будете довго роздумувати, а відразу погодьтеся. Однак дуже ймовірний обман. Думайте, зважуйте, перевіряйте.

Приснився басейн з чистою водою, в якому ви плавали з величезною насолодою, значить, ви зовсім не залишаєте в своєму розпорядку місця для відпочинку. Ваша втома стає хронічною, це небезпечно.

Якщо плавати в басейні вам не подобалося, чекає небажана для вас поїздка. Більш усього вас засмутить розставання з коханою людиною.

Стрибок у басейн з вишки сниться до важливого вибору, який вам належить зробити.

Якщо в басейні плаває ваша мама чи хтось інший з близької рідні, у вас в родині будуть дуже серйозні зміни.

Бачити басейн без води – вам ще дуже нескоро вдасться відпочити.

До чого сняться басейни – сучасний сонник

Для бізнесмена басейн з брудною водою у сні, який чистить хтось із тих, хто з ним працює, наприклад, бухгалтер, може означати, що цей працівник нечистий на руку. Можливо, він привласнює частину грошей чи витрачає кошти не так, як за них звітує.

Басейн з рибою для підприємця – відмінний знак, прибуток зросте.

Езотерика
Додати коментар