Сонник ніч наснилася. До чого сниться ніч у сні бачити.

Тлумачення сну ніч сонник Міллера

Якщо вам снилося, що в якомусь місці вас несподівано застала ніч, темрява, то у вашому житті відбудуться швидкі зміни до гіршого, події негативного характеру. Ви або близькі люди можете захворіти, розоритися, впасти в нужду або пережити якесь інше лихо.

Гуляти вночі у сні – до смутку, майнових втрат.

Якщо вам приснилася біла ніч, то все, що раніше вважалося вам безвихідного, почне прояснюватися, відновлювати стабільність і визначеність. В складному питанні вам вдасться знайти раціональне рішення.

День і ніч символізують в сновидінні добрі і темні сили, добро і зло. Дуже важливий порядок, в якому час доби зміняли один одного. Якщо на зміну ночі прийшов день – у вашому житті добро візьме верх, якщо ж день несподівано закінчився і запанувала темна ніч – сон несприятливий.

Якщо вам сниться вночі людина, незнайомий образ, що виник в ночі, то вам потрібно покаятися в якомусь своєму вчинку або пошкодувати про необдумано прийнятому рішенні.

Дуже бурхлива перша шлюбна ніч сниться до неспокійного, насиченою подіями майбутнього подружнього життя.

Якщо перша шлюбна ніч сниться сімейному людині, який пережив цю подію вже багато років тому, то є небезпека зради з боку сновидця.

Якщо приснилася ніч по соннику Цвєткова

Нічна прогулянка у сні є недобрим знаком, сон попереджає вас про небезпечну безпечність. Крім того, після такого сновидіння слід боятися псування.

Тікати вночі від когось – після такого сну слід озирнутися, щоб зрозуміти, хто з оточуючих вас людей затаїв на вас злість, щоб вчасно запобігти втручанню у ваше життя.

Бігти вночі кудись разом з коханою людиною – заклик триматися разом під час життєвих негараздів, щоб вони не зломили вас окремо.

Езотерика
Додати коментар