Сонник вежа наснилася. До чого сниться вежу у сні бачити.

Тлумачення сну вежа в соннику Міллера

Вежа в сновидінні свідчить про вашому великому прагненні досягати в житті успіху.

Якщо ви уві сні намагаєтеся забратися на вежу, і вам це вдається – ви досягнете всього задуманого.

То ж сновидіння, закінчення якого ви не бачили, залишає вас в невіданні щодо результату, але дає велику надію. У вас дуже гарні шанси.

Якщо після того, як вам вдалося уві сні забратися вгору, вежа падає – ви досягнете бажаного, але будете дуже розчаровані своєю мрією. Виявилося, що ви домоглися того, що вам абсолютно не потрібно.

До чого сниться вежа, сонник Ванги

Приснився башта символізує якісь піднесені почуття, мрії неземні, а також подолання перешкод.

Якщо приснився дуже висока вежа, то ваші мрії, на жаль, недосяжні.

Для закоханих приснився Ейфелева вежа відображає височина їх почуттів і романтизм бажань.

Якщо ви насилу входите в сні на гору якийсь вежі, то ви подолаєте масу перешкод, поки досягнете бажаного, але ви його досягнете.

Бачити себе серед руїн зруйнованої вежі – це свідчення того, що своїми вчинками або занадто високими запитами ви зруйнуєте своє щастя.

Зводити уві сні вежу з піску – до марним зусиллям наяву. Результат буде ще більш очевидним, якщо при вас вежу змило хвилею.

Стояти у вікні вежі та розуміти уві сні, що зараз вона зруйнується, – ви станете сучасником і свідком серйозних соціальних потрясінь, воєн, конфліктів.

Пізанська вежа сниться до дуже хиткій рівновазі ваших відносин. Ви не можете розлучитися і не можете бути разом. З кожним днем буде все важче прийняти остаточне рішення, тому треба зважитися. Однак будь-яке рішення принесе вам біль.

Якщо уві сні ви стрибнули з високої вежі і не отримали травм – дуже важливе рішення, прийняте вами, виявиться вірним.

Сон, у якому ви довго і з великим трудом будували вежу з важких каменів, повинен стати для вас стимулом працювати далі. Вам буде важко, але бажане буде досягнуто.

Вежа, сонник Нострадамуса

Башта у сні є символом влади, впливу і могутності.

Якщо башта має гостру, сильно витягнуту вгору архітектуру, то сновидець має в житті якусь владу, але зловживає їй або користується дуже необачно. Не можна недооцінювати суперників і ігнорувати більшість, яка підтримує цю владу. Швидше за все, після такого сну слід очікувати втрату довіри і падіння могутності.

Бачили уві сні високу і візуально абсолютно неприступну вежу, – значить, попереду у вас зустріч з дуже впливовою персоною. Це буде політичний діяч, або фінансовий ділок.

Приснилася міцна, надійно укріплена або під охороною вежа – у вас будуть труднощі з владними структурами, це поганий період для вирішення подібних питань.

Вежа валиться – до великих змін у владі, зміні курсу.

Якщо вежу у вашому сновидінні беруть приступом озброєні люди, очікуйте сильних зіткнень в країні, боротьби противників, і все це буде мати серйозні наслідки для населення.

Агресію з боку правлячих сил, засновану на покірливому підпорядкуванні, страху, символізує уві сні вежа з бійницями.

Чоловік і вежа в сновидінні жінки означають тиранство і самодурство глави сім’ї.

Якщо приснилася вежа по соннику Цвєткова

Вежа сниться до перешкод.

Якщо вам приснився місто з великою кількістю веж – ви приймете участь в дуже незвичайному проекті, який буде непростий, відніме багато нервів і сил, але результат буде того коштувати.

Ейфелева вежа у сні свідчить про занадто високі запити.

Значення сну вежа – сонник Хассе

Бачити уві сні вежу – до можливої дорозі, її очікування.

Залазити в сні на вежу – до хвороби.

Снилося, що башта падає або руйнується – поганий знак для тих, у кого на душі нечисто, вас можуть позбавити волі.

Вежа висока, з красивою архітектурою і оглядовим майданчиком обіцяє спящему хороші перспективи.

Сторожова вежа обіцяє труднощі.

До чого вежа сниться – езотеричний сонник

Сновидіння з вежею обіцяє успіхи в справах сплячого.

Якщо ви стояли у сні нагорі вежі і були при цьому дуже задоволені собою, – сон призиває вас до скромності, ви занадто гонорові.

Сон, у якому ви піднімаєтеся на верхню частину вежі за незручним крутих сходах, віщує складний період у ваше життя, ваші можливості і дії буде щось обмежувати.

Якщо хтось у вашому сні упав з вежі, – ви не можете подолати страх перед відповідальністю. Кожне нове доручення ви берете зі страхом і хвилюванням, але скільки ж можна сумніватися в своїх силах?

Вежа, сонник Менегетті

Вежа в сновидінні відображає мораль домінуючого “понад-я”. Засвоєні ззовні традиції, правила і соціальні норми не є результат свідомої внутрішньої роботи суб’єкта, вони є наносними, готовими, матричними, це перешкоджає його розвитку.

До чого вежі сняться, сонник Лонго

Чим красивіше і привабливіше вежа, побачена вами уві сні, тим більш цікавий період вам належить в житті. Ви будете чогось добиватися, але все це буде приносити вам задоволення, і тому буде здаватися легким, хоча і потребує багато сил.

Навпаки, вежа стара, стара, напівзруйнована говорить про те, що ви будете з великим трудом робити свою роботу, тому що не будете бачити в ній ні сенсу, ні результату.

Якщо вам приснилося, що ви самі звели потворну вежу, то ви постраждаєте. Причому ви постраждаєте від власної впертості та гордості, із-за яких ви не приймете до відома слушну пораду. Найприкріше те, що, не будь цієї ради, ви б вчинили саме так. Крім того, людина, що дав його вам, образиться, і ви перестанете спілкуватися.

Приснилася вежа, що стоїть далеко – будуть неприємні новини здалеку. Вони торкнуться і вас, так що такий сон несприятливий.

Езотерика
Додати коментар