Сонник альбом приснився. До чого сниться альбоми у сні бачити.

Тлумачення сну альбом сонник Міллера

Альбом уві сні персоніфікує собою стосунки з друзями і знайомими. Просто побачити альбом – до придбання справжніх, щирих друзів на довгі роки.

Побачити, як ваш альбом розглядають інші – чекайте гостей.

Для молодої дівчини дивитися чийсь альбом означає швидку появу нового коханця. Якщо навіть їхні стосунки не триватимуть довго, вони будуть щасливими.

Якщо сниться, що вам дарують альбом для малювання, то наяву вам можуть запропонувати цікаву спільну поїздку.

Хтось малює у вашому альбомі квіти, вам не вдасться здійснити бажане.

До чого альбом сниться, сонник Фрейда

Дивитися свої альбоми з фотографіями – сон є відображенням вашого внутрішнього егоїзму, який проявляється у всьому. В інтимних стосунках ви також головну увагу приділяєте отримання власних задоволень, насолоди власним. Якщо вам попадається партнер, егоїзм якого проявляється у відчутті, що він зміг, не зумів доставити комусь задоволення, то ваш секс зовні здається цілком гармонійним. Однак насправді в цьому є своє внутрішнє каліцтво.

Значення сну альбом – сонник Хассе

Альбом сниться до веселих і радісних зустрічей.

Розглядати альбом з красивими видами – такий сон говорить про те, що ви давно не відпочивали. Вам необов’язково робити тривалі і виснажливі поїздки, щоб розслабитися, досить вийти на природу і просто розслабитися.

До чого сниться альбом – езотеричний сонник

Побачений альбом з фотографіями нагадає вам про минуле і дасть зрозуміти, що воно у вашій душі живе, а слід його глибокий.

Альбом для малювання символізує ваші можливості і ваші бажання. Згадайте, малювали ви що-то на його сторінках або, можливо, бачили вже намальовані картинки. Це можуть бути явні підказки на майбутнє.

Відкрити і дивитися альбом з фотографіями – до подій, завдяки яким ви згадайте про старих друзів або про тих родичів, з якими життєві дороги розійшлися.

приснилося, що ви розглядали в сімейному альбомі особи родичів на фотографіях – сон може стати передвісником чиєюсь з них кончини.

До чого альбоми сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви намагаєтеся переставити фотографії в альбомі у певному хронологічному порядку, то наяву вами опановує бажання якось систематизувати поточні події, увійти в певний режим, щоб скоротити втрати часу на непотрібну метушню.

Дивитися свій альбом з фотографіями – до вас можуть приїхати несподівані гості.

Якщо ви бачите в сні, що альбом, який був раніше повністю заповнений, виявляється місцями порожній, це говорить про те, що деякі моменти вашого минулого життя ви підсвідомо хотіли б забути, але ваша пам’ять постійно нагадує вам про них.

Якщо вам сниться, що альбом занадто малий для тих знімків, які ви ходите в нього помістити, і деякі фотографії ви вставляєте в альбом по дві, значить, ви посилено намагаєтеся приховати від когось із близьких якісь факти біографії. Однак навряд чи заінтересована особа про це не дізнається.

Езотерика
Додати коментар