Сонник брід приснився. До чого сниться брід у сні бачити.

Тлумачення сну брід, переправа в соннику Міллера

Йти вбрід по чистій воді – декілька ідеалістичний сон. Він віщує естетичну, витончену насолоду, але, на жаль, швидкоплинну.

Якщо чисту річку переходили вбрід інші люди, особливо діти, то в житті вам дуже допоможе чийсь наочний чужий досвід. Ви не зробите чужих помилок, і тому ваші справи будуть успішними.

Снилося, що йшли вбрід по брудній, каламутній воді – будете довго і тяжко хворіти, але прогноз буде сприятливим.

Якщо річка, за якою ви йшли вбрід, мала сильну течію, а вода пінилася, ви досягнете самого бажаного, незважаючи на численні перешкоди.

До чого сниться брід – сонник Хассе

Побачений у сні брід є вісником перешкоди в справах.

До чого переправи сняться, сонник Лонго

Переправа через річку сниться до труднощів у справи, а наскільки вони будуть серйозними – залежить від того, як вам вдалося її подолати.

Якщо вам довелося переправлятися вбрід – перешкоди можуть бути важкоздоланні, можливо, все ускладнить хвороба близьких вам людей, а також численні невдачі.

Долали річку на машині і застрягли посередині потоку – передвістя того, що тимчасовий застій у справах трапиться, але не збентежив вас.

Якщо уві сні ви перебиралися через глибокий яр по канату – наяву дозволите собі безсторонньо відгукнутися про добру людину, до якої ви з якоїсь причини ставитеся з упередженістю.

Переправлятися через річку або інше водоймище вплав – сон до виконання бажань.

Переправа на човні сниться в знак занепокоєння, яке змусить сновидця звернути найсерйознішу увагу на стан поточних справ, інакше йому не вдасться уникнути труднощів.

Переправлятися на другий берег на поромі в суспільстві інших людей – до розладу сімейних справ.

Езотерика
Додати коментар