Сонник декольте приснилося. До чого сниться декольте у сні бачити.

Тлумачення сну декольте в соннику Міллера

Дама в декольте, побачена у сні чоловіком, є вказівкою на приховані почуття.

Якщо такий сон бачить дама – наяву вона мріє стати впевненою і розкутою. Стримуючим фактором при цьому є страх нерозуміння навколишнього суспільства, того, що зміни в її поведінці будуть витлумачені неправильно.

Якщо в декольте жінка побачила уві сні себе, то в неї немає загадок і прихованих від чужого погляду сторінок. Така відкритість хороша лише на самому початку знайомства, згодом вона починає дратувати і викликати звикання, відчуження. Спробуйте зберегти в собі хоча б частину загадки жіночої природи.

До чого декольте сниться, сонник Фрейда

Для чоловіка побачена уві сні дама в декольтованій сукні є сигналом про внутрішніх прихованих бажаннях. Сплячому необхідно виявити причину, по якій він не може заявити про них наяву відкрито. Бути може, це страх відмови предмета потягу або побоювання осуду оточуючих? Побоюватися чого-небудь у цьому зв’язку варто лише в тому випадку, коли таємні бажання виходять за рамки суспільних чи моральних законів, в інших випадках вони мають право на реалізацію або хоча б на спробу домогтися цього.

Езотерика
Додати коментар