Тлумачення снів по днях тижня і числам місячного календаря

значення снів по днях тижня

Кожен з нас стикався зі снами, які потім збувалися або впливали на подальше життя. Виявляється, чи буде «сон в руку», залежить від багатьох факторів: календарного дня, місячного календаря або дня тижня.

Місяць, який впливає на багато подій в житті людей, визначає і можливість віщих снів. При цьому багато сновидінь бувають порожніми. Тому важливо знати, чи варті передбачення в обіймах Морфея зусиль по їх розшифровку. У нашій статті ми розкриємо значення снів по числах місяця і дням тижня, щоб ви знали, на чому слід загострювати увагу.

Сни з неділі на понеділок: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Місяця)

Місяць, піклувальник першого дня тижня, відповідає за емоції і духовний світ людини. Що значить сон з неділі на понеділок? Чи помічали ви «що в “понеділок, день важкий” люди багато дратуються і ображаються? Всі ми в якійсь мірі залежні від нашого супутника, припливів і відливів, якими править Місяць на Землі і в нашому організмі.

Значення сну з неділі на понеділок суто прагматичне. Те, що не дає спокою в житті (негаразди, тривожні моменти, дрібні проблеми) — все це за допомогою підказок підсвідомості можна вирішити і здолати. Якщо ви побачили воду у всіляких варіаціях, це говорить про майбутні турботи і клопоти про близьких.

Чи збуваються сни з неділі на понеділок? Найчастіше у народженого в цей же день. А ось У інших людей можливість здійснення набагато менше.

Сни з понеділка на вівторок: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Марса)

Грізний Марс благоволить вівторковим мріям. Що значить сон з понеділка на вівторок? Бог війни протегує цілеспрямованим і енергійним людям, що постійно йде вперед.

Значення сну з понеділка на вівторок — уособлення наших бажань, цілей і прагнень. Спокійний сон, що залишає після себе приємне почуття, розповість, що Ви на правильному шляху і всі перешкоди по плечу. Скоро почнеться хороший етап життя, без сильних емоцій і особливих подій.

А ось сон у важких гнітючих фарбах попередить про майбутній конфлікт, скандал або неприємності. Будь-який побачений гострий предмет (ножиці, сокира, голка) підказує, що ви повинні бути більш активним.

Чи збуваються сни з понеділка на вівторок? Критичний термін — 10 днів. Якщо після закінчення декади не відбулася подія з сонника, то ймовірність її здійснення дуже мала.

Сни з вівторка на середу: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Меркурія)

Покровитель дня — повітряний Меркурій. Що значить сон з вівторка на середу? Меркурій любить товариських людей, що висловлюють свої думки не криючись. Саме в цей день бачення мало запам’ятовуються, тому що вони легкі і швидкі.

Значення сну з вівторка на середу велике – він обов’язково дасть підказку про інших людей. Близьке оточення завжди несе додаткову інформацію, і досить цінну. Головне — її запам’ятати і розшифрувати.

Сновидіння, в якому низка картинок часто змінює одна одну, свідчить про позитивні зміни. А нудний і тягомотний сон трактується, як недолік знань або інформації.

Чи збуваються сни з вівторка на середу? Тільки якщо вони приснилися до 24: 00. Сон перед пробудженням виповнюється дуже рідко.

Сни з середи на четвер: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Юпітера)

Цей день Юпітера, який взяв «під крило» успішні справи і удачу. Що значить сон з середи на четвер? Соціальний характер покровителя обумовлює те, що відбувається надалі. Тому значення сну з середи на четвер часто пов’язане з перспективами на роботі і кар’єрним зростанням. Якщо прислухатися до себе, можна зрозуміти напрямок, який принесе найбільшу користь (і гроші). Яскраві і швидкі позитивні сни підкажуть перспективи і можливості додаткового збагачення.

Якщо ви в цей день уві сні стаєте учасником будь-якого корисного заходу, то і в житті він буде успішним. Тьмяні і нецікаві сни свідчать про застій (в думках і справах). Епізод, що повторює минуле, підштовхує людину звернутися до традиційних сімейних цінностей.

Чи збуваються сни з середи на четвер? Так, і досить часто. До того ж саме в цей день тижня ви можете отримати підказку у вирішенні того чи іншого заплутаного питання.

Сни з четверга на п’ятницю: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Венери)

П’ятница не дарма знаходиться під опікою Венери, яка відповідає за любов, почуття, красу і гармонію. Що значить сон з четверга на п’ятницю? Значення сну з четверга на п’ятницю розповість про ваші справжні почуття і мотиви, підкаже час виконання бажань.

Саме в цю ніч великі шанси побачити в сні людей, які нам не байдужі і до яких ми відчуваємо симпатію. Крім цього з четверга на п’ятницю можна досить сильно відчути вплив нашої власної творчої енергії. Тому образи, побачені уві сні, не варто тлумачити буквально. В більшості випадків їх значення завуальовано і не знаходиться на поверхні.

Саме в цей день можна побачити в сні тих людей, до яких ми найбільше прагнемо наблизитися, а також саме в п’ятницю можна відчути вплив на сни нашої власної творчої енергії.

Поява будь-якої речі в сновидіннях свідчить про здійснення бажань. І навпаки — втрата підготує до нових труднощів. Зі сну золото, гроші, всілякі скарби поліпшать в майбутньому ваше матеріальне становище.

Чи збуваються сни з четверга на п’ятницю? Якщо ця подія, що стосується амурних пригод або коханого-то обов’язково.

Сни з п’ятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Сатурна)

Сатурн шефствує над першим вихідним, символізує мудрість, життєвий досвід і здоровий глузд. Що значить сон з п’ятниці на суботу? Значення сну з п’ятниці на суботу засноване на підказках підсвідомості — де себе слід обмежити, від чого відмовитися, в яких випадках промовчати.

Але саме в цей день перед вами може бути розгорнуто прийдешнє: події, перспективи і задумки. Такий сон підкаже про здійснення планів, дасть потрібний поштовх.

Якщо в цей день вам присниться стіна, закриті двері — це говорить про те, що є перепони у здійсненні бажань, вони або не збудуться, або це відбудеться дуже скоро. Взагалі, будь-які перешкоди (гори, річки, повалені дерева) свідчать про будь-які труднощі.

Чи збуваються сни з п’ятниці на суботу? Тільки передранішні. До речі, часто вони і врізаються в пам’ять краще за всіх.

Сни з суботи на неділю: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Сонця)

Останьому дню тижня протегує сонце-символ радості, життя, енергії і щастя. Що значить сон з суботи на неділю? Мрії, що залишають приємне враження, мають на увазі нові знайомства, зміни, здійснення планів. Значення сну з суботи на неділю допомагає розібратися з оточенням, переконатися зайвий раз, хто і як до вас ставиться, в якому напрямку слід рухатися для щасливого життя.

Тривожні і нервові сни попереджають про складнощі, які можуть виникнути. Найчастіше це загрожує якою-небудь перевтомою, фізичноюабо психічною. Але в будь-якому випадку це тимчасовий етап і потім обов’язково настане світла смуга.

Чи збуваються сни з суботи на неділю? Якщо це бачення про розваги, відпочинок або поїздки, то воно виповниться з великою часткою ймовірності. Решта немає.

Значення снів по числах місяця і їх тлумачення

До тлумачення снів по днях тижня і числах доклали руку нумерологи, астрологи та інші вчені, які вивчають цифровий ряд. Вони помітили, що перший і останні дні календаря найчастіше свідчать про благополуччя і везіння. Також ваше число народження (і в інші місяці) обов’язково буде нести певне смислове навантаження. А ось значення снів по числах місяця в інші дні не так однозначно.

Числа — це зашифровані символи, що мають свою силу. Тому сни по числах місяця значення мають і практичне — добре мати керівництво в житті, підказки свого підсвідомості, які не підведуть.

Тлумачення снів по днях і числах місяця не є стовідсотковою панацеєю у всіх життєвих ситуаціях. Але завжди корисно знати, коли слід витрачати свій час на тлумачення, а коли цього не можна робити. Думаю, зрозуміти значення сну по числах місяця буде цікаво багатьом, як і знання, що несе він в той чи інший день.

 • 1 день. Сонник тлумачення снів по числах місяця відзначає його як позитивний і містить у собі всілякі підказки на подальші дії. З великою часткою ймовірності ви можете розраховувати на удачу.
 • 2 числа дуже часті порожні сни, і про них можна відразу забути.
 • 3 день календаря обіцяє, що сновидіння збудеться, причому швидко. Але в будь-якому випадку його варто запам’ятати.
 • Мрії 4 числа розкажуть про речі, які відбудуться досить нескоро, в далекому-далекому майбутньому.
 • В 5 день календаря сонник по числах місяця зазначає безліч хороших, добрих і позитивних снів. Вони містять завжди який-небудь сенс, вам лише слід його правильно розшифрувати.
 • 6 день. Сонник по днях тижня і числах місяця обіцяє, що сон збудеться, але тоді, коли ви про нього вже й забули. В цьому випадку треба записувати бачення і повертатися до них час від часу.
 • Сновидіння 7 числа здійсняться тільки в тому випадку, якщо ви про них нікому не розповісте до здійснення подій.
 • Сни 8 числа можуть збуватися з ймовірністю 50/50. Сонник по днях і числах місяця радить помічати свої відчуття і слухати інтуїцію.
 • 9 числа дуже часто сняться попереджувальні історії. Важливо вичленувати і зрозуміти посил підсвідомості і зробити правильне умовивід.
 • В 10 день календаря часті кошмари. Сни застерігають про нещастя, негаразди, які можуть статися в найближчому майбутньому.
 • Сни 11 числа збуваються не раніше, ніж через 2 тижні.
 • 12 числа найчастіше збувається негатив і все погане. Причому протягом одного місяця.
 • У 13 календарний день сняться ще одні попереджувальні сни. При цьому вони можуть стосуватися не тільки вас, а й інших членів сім’ї, а також знайомих і родичів.
 • 14 числа часті порожні сни. Незважаючи на будь-які яскраві картинки, Вони збуваються рідко.
 • На мрії в 15-й день сни по числах місяця радять звернути особливу увагу. Вони збуваються, і досить швидко.
 • 16 числа часто бувають порожні сни. Вони не збуваються, тому ніяк не реагуйте на них.
 • 17 числа часто бувають хороші сновидіння, які виконуються через місяць.
 • 18 числа збудуться сни, що стосуються другої половини.
 • У 19 день місяця часто бувають значущі сновидіння. В них містяться різні життєві підказки, тому аналізуйте їх детально.
 • 20 числа сновидіння збуваються дуже швидко, максимальний термін — тиждень.
 • Сни 21 числа показують зовсім інший погляд на існуючу проблему. І допомагають переглянути своє ставлення або навіть змінити ситуацію докорінно.
 • Сновидіння 22 числа попереджають про можливості, які ви можете упустити.
 • 23 числа бувають значущі сни. В них містяться підказки і маячки, що слід змінити в житті, щоб добитися поставлених цілей і завдань.
 • 24 числа образи з підсвідомості втілюються в життя дуже рідко.
 • 25 числа бувають несуттєві сновидіння, і вони практично ніколи не втілюються в дійсності.
 • 26 числа відбуваються бачення, що допомагають вирішити проблеми і відповісти на хвилюючі питання.
 • А ось 27 числа підсвідомість щосили підштовхує нас до рішучих дій і кроків.
 • 28 число-це день, коли велика ймовірність, що сон виповниться в найближчу добу. Але для цього слід проаналізувати його відразу вранці, не дивитися на небо (у вікно) і нікому не говорити про нього.
 • 29 числа сняться беззмістовні сни, про які можна відразу ж забути.
 • Сни 30 числа покажуть ваших прихованих або замаскувалися ворогів, про які ви і не здогадуєтеся.
 • 31 числа часто бувають легкі сновидіння, які підтверджують подальші хороші події в житті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар