Тлумачення снів по днях тижня і числам місячного календаря

значення снів по днях тижня

Кожен з нас стикався зі снами, які потім збувалися або впливали на подальше життя. Виявляється, чи буде «сон в руку», залежить від багатьох факторів: календарного дня, місячного календаря або дня тижня.

Місяць, який впливає на багато подій в житті людей, визначає і можливість віщих снів. При цьому багато сновидінь бувають порожніми. Тому важливо знати, чи варті передбачення в обіймах Морфея зусиль по їх розшифровку. У нашій статті ми розкриємо значення снів по числах місяця і дням тижня, щоб ви знали, на чому слід загострювати увагу.

Сни з неділі на понеділок: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Місяця)

Місяць, піклувальник першого дня тижня, відповідає за емоції і духовний світ людини. Що значить сон з неділі на понеділок? Чи помічали ви «що в “понеділок, день важкий” люди багато дратуються і ображаються? Всі ми в якійсь мірі залежні від нашого супутника, припливів і відливів, якими править Місяць на Землі і в нашому організмі.

Значення сну з неділі на понеділок суто прагматичне. Те, що не дає спокою в житті (негаразди, тривожні моменти, дрібні проблеми) — все це за допомогою підказок підсвідомості можна вирішити і здолати. Якщо ви побачили воду у всіляких варіаціях, це говорить про майбутні турботи і клопоти про близьких.

Чи збуваються сни з неділі на понеділок? Найчастіше у народженого в цей же день. А ось У інших людей можливість здійснення набагато менше.

Сни з понеділка на вівторок: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Марса)

Грізний Марс благоволить вівторковим мріям. Що значить сон з понеділка на вівторок? Бог війни протегує цілеспрямованим і енергійним людям, що постійно йде вперед.

Значення сну з понеділка на вівторок — уособлення наших бажань, цілей і прагнень. Спокійний сон, що залишає після себе приємне почуття, розповість, що Ви на правильному шляху і всі перешкоди по плечу. Скоро почнеться хороший етап життя, без сильних емоцій і особливих подій.

А ось сон у важких гнітючих фарбах попередить про майбутній конфлікт, скандал або неприємності. Будь-який побачений гострий предмет (ножиці, сокира, голка) підказує, що ви повинні бути більш активним.

Чи збуваються сни з понеділка на вівторок? Критичний термін — 10 днів. Якщо після закінчення декади не відбулася подія з сонника, то ймовірність її здійснення дуже мала.

Сни з вівторка на середу: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Меркурія)

Покровитель дня — повітряний Меркурій. Що значить сон з вівторка на середу? Меркурій любить товариських людей, що висловлюють свої думки не криючись. Саме в цей день бачення мало запам’ятовуються, тому що вони легкі і швидкі.

Значення сну з вівторка на середу велике – він обов’язково дасть підказку про інших людей. Близьке оточення завжди несе додаткову інформацію, і досить цінну. Головне — її запам’ятати і розшифрувати.

Сновидіння, в якому низка картинок часто змінює одна одну, свідчить про позитивні зміни. А нудний і тягомотний сон трактується, як недолік знань або інформації.

Чи збуваються сни з вівторка на середу? Тільки якщо вони приснилися до 24: 00. Сон перед пробудженням виповнюється дуже рідко.

Сни з середи на четвер: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Юпітера)

Цей день Юпітера, який взяв «під крило» успішні справи і удачу. Що значить сон з середи на четвер? Соціальний характер покровителя обумовлює те, що відбувається надалі. Тому значення сну з середи на четвер часто пов’язане з перспективами на роботі і кар’єрним зростанням. Якщо прислухатися до себе, можна зрозуміти напрямок, який принесе найбільшу користь (і гроші). Яскраві і швидкі позитивні сни підкажуть перспективи і можливості додаткового збагачення.

Якщо ви в цей день уві сні стаєте учасником будь-якого корисного заходу, то і в житті він буде успішним. Тьмяні і нецікаві сни свідчать про застій (в думках і справах). Епізод, що повторює минуле, підштовхує людину звернутися до традиційних сімейних цінностей.

Чи збуваються сни з середи на четвер? Так, і досить часто. До того ж саме в цей день тижня ви можете отримати підказку у вирішенні того чи іншого заплутаного питання.

Сни з четверга на п’ятницю: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Венери)

П’ятница не дарма знаходиться під опікою Венери, яка відповідає за любов, почуття, красу і гармонію. Що значить сон з четверга на п’ятницю? Значення сну з четверга на п’ятницю розповість про ваші справжні почуття і мотиви, підкаже час виконання бажань.

Саме в цю ніч великі шанси побачити в сні людей, які нам не байдужі і до яких ми відчуваємо симпатію. Крім цього з четверга на п’ятницю можна досить сильно відчути вплив нашої власної творчої енергії. Тому образи, побачені уві сні, не варто тлумачити буквально. В більшості випадків їх значення завуальовано і не знаходиться на поверхні.

Саме в цей день можна побачити в сні тих людей, до яких ми найбільше прагнемо наблизитися, а також саме в п’ятницю можна відчути вплив на сни нашої власної творчої енергії.

Поява будь-якої речі в сновидіннях свідчить про здійснення бажань. І навпаки — втрата підготує до нових труднощів. Зі сну золото, гроші, всілякі скарби поліпшать в майбутньому ваше матеріальне становище.

Чи збуваються сни з четверга на п’ятницю? Якщо ця подія, що стосується амурних пригод або коханого-то обов’язково.

Сни з п’ятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Сатурна)

Сатурн шефствує над першим вихідним, символізує мудрість, життєвий досвід і здоровий глузд. Що значить сон з п’ятниці на суботу? Значення сну з п’ятниці на суботу засноване на підказках підсвідомості — де себе слід обмежити, від чого відмовитися, в яких випадках промовчати.

Але саме в цей день перед вами може бути розгорнуто прийдешнє: події, перспективи і задумки. Такий сон підкаже про здійснення планів, дасть потрібний поштовх.

Якщо в цей день вам присниться стіна, закриті двері — це говорить про те, що є перепони у здійсненні бажань, вони або не збудуться, або це відбудеться дуже скоро. Взагалі, будь-які перешкоди (гори, річки, повалені дерева) свідчать про будь-які труднощі.

Чи збуваються сни з п’ятниці на суботу? Тільки передранішні. До речі, часто вони і врізаються в пам’ять краще за всіх.

Сни з суботи на неділю: що означають, збуваються чи ні? (Вплив Сонця)

Останьому дню тижня протегує сонце-символ радості, життя, енергії і щастя. Що значить сон з суботи на неділю? Мрії, що залишають приємне враження, мають на увазі нові знайомства, зміни, здійснення планів. Значення сну з суботи на неділю допомагає розібратися з оточенням, переконатися зайвий раз, хто і як до вас ставиться, в якому напрямку слід рухатися для щасливого життя.

Тривожні і нервові сни попереджають про складнощі, які можуть виникнути. Найчастіше це загрожує якою-небудь перевтомою, фізичноюабо психічною. Але в будь-якому випадку це тимчасовий етап і потім обов’язково настане світла смуга.

Чи збуваються сни з суботи на неділю? Якщо це бачення про розваги, відпочинок або поїздки, то воно виповниться з великою часткою ймовірності. Решта немає.

Значення снів по числах місяця і їх тлумачення

До тлумачення снів по днях тижня і числах доклали руку нумерологи, астрологи та інші вчені, які вивчають цифровий ряд. Вони помітили, що перший і останні дні календаря найчастіше свідчать про благополуччя і везіння. Також ваше число народження (і в інші місяці) обов’язково буде нести певне смислове навантаження. А ось значення снів по числах місяця в інші дні не так однозначно.

Числа — це зашифровані символи, що мають свою силу. Тому сни по числах місяця значення мають і практичне — добре мати керівництво в житті, підказки свого підсвідомості, які не підведуть.

Тлумачення снів по днях і числах місяця не є стовідсотковою панацеєю у всіх життєвих ситуаціях. Але завжди корисно знати, коли слід витрачати свій час на тлумачення, а коли цього не можна робити. Думаю, зрозуміти значення сну по числах місяця буде цікаво багатьом, як і знання, що несе він в той чи інший день.

Число місяцяЗначення
1Сонник тлумачення снів по числах місяця відзначає його як позитивний і містить у собі всілякі підказки на подальші дії. З великою часткою ймовірності ви можете розраховувати на удачу.
2Дуже часті порожні сни, і про них можна відразу забути.
3Обіцяє, що сновидіння збудеться, причому швидко. Але в будь-якому випадку його варто запам’ятати.
4Сни 4 числа розкажуть про речі, які відбудуться досить нескоро, в далекому-далекому майбутньому.
5Сонник по числах місяця зазначає безліч хороших, добрих і позитивних снів. Вони містять завжди який-небудь сенс, вам лише слід його правильно розшифрувати.
6Сонник по днях тижня і числах місяця обіцяє, що сон збудеться, але тоді, коли ви про нього вже й забули. В цьому випадку треба записувати бачення і повертатися до них час від часу.
7Здійсняться тільки в тому випадку, якщо ви про них нікому не розповісте до здійснення подій.
8Сни можуть збуватися з ймовірністю 50/50. Сонник по днях і числах місяця радить помічати свої відчуття і слухати інтуїцію.
9Дуже часто сняться попереджувальні історії. Важливо вичленувати і зрозуміти посил підсвідомості і зробити правильний висновок.
10В цей день календаря часті кошмари. Сни застерігають про нещастя, негаразди, які можуть статися в найближчому майбутньому.
11Сни збуваються не раніше, ніж через 2 тижні.
12Найчастіше збувається негатив і все погане. Причому протягом одного місяця
13Сняться ще одні попереджувальні сни. При цьому вони можуть стосуватися не тільки вас, а й інших членів сім’ї, а також знайомих і родичів.
14Часті порожні сни. Незважаючи на будь-які яскраві картинки, Вони збуваються рідко.
15На сний в цей день радять звернути особливу увагу. Вони збуваються, і досить швидко.
16Часто бувають порожні сни. Вони не збуваються, тому ніяк не реагуйте на них.
17Часто бувають хороші сновидіння, які виконуються через місяць.
18Збудуться сни, що стосуються другої половини.
19Часто бувають значущі сновидіння. В них містяться різні життєві підказки, тому аналізуйте їх детально.
20Сновидіння збуваються дуже швидко, максимальний термін — тиждень.
21Показують зовсім інший погляд на існуючу проблему. І допомагають переглянути своє ставлення або навіть змінити ситуацію докорінно.
22Сновидіння попереджають про можливості, які ви можете упустити.
23Бувають значущі сни. В них містяться підказки і маячки, що слід змінити в житті, щоб добитися поставлених цілей і завдань.
24Образи з підсвідомості втілюються в життя дуже рідко.
25Бувають несуттєві сновидіння, і вони практично ніколи не втілюються в дійсності.
26Відбуваються бачення, що допомагають вирішити проблеми і відповісти на хвилюючі питання.
27Підсвідомість щосили підштовхує нас до рішучих дій і кроків.
28Це день, коли велика ймовірність, що сон виповниться в найближчу добу. Але для цього слід проаналізувати його відразу вранці, не дивитися на небовікно) і нікому не говорити про нього.
29Сняться беззмістовні сни, про які можна відразу ж забути.
30Покажуть ваших прихованих ворогів або тих, що замаскувалися, про яких ви і не здогадуєтеся.
31Часто бувають легкі сновидіння, які підтверджують подальші хороші події в житті.

Езотерика
Додати коментар