Сонник дражнити приснилося. До чого сниться як дражнять у сні бачити.

Тлумачення сну дражнити в соннику Міллера

Дражнити тварин у сні – показник боротьби наяву з власними внутрішніми страхами. Насамперед, треба зрозуміти і прийняти, що всі вони надумані і нереальні, а ви – песиміст, і, ще гірше, панікер. Потрібно боротися з усім цим більш активно і відкрито.

Снилося, що ви дратували людей, людини – вас гризуть зсередини ваші власні нереалізовані мрії і бажання. Якщо трохи покопатися, то з глибин вашої душі можна витягти на світ Божий цього мізантропа. Але краще ховайте його подалі, бо конфлікти і страждання оточуючих на цьому тлі будуть неминучі. Це особливо погано, якщо під час подібних сутичок ви відчуваєте полегшення, вас “відпускає”.

Якщо дратувати когось у сні вам довелося образливими словами – наяву ви, до того ж, абсолютно нетерпимі до критики, а якщо уві сні ви показували комусь непристойні жести – ви не любите людей з причини власної скромності і нездатності відповісти на будь-яку образу.

Сновидіння, в якому дражнять вас, вказує на вкрай хворобливе самолюбство, сприйняття себе самого, як вічне конфліктну точку з усім іншим світом. Якщо таку позицію запустити і не лікувати вчасно, ви остаточно втратити власне “я”.

До чого сниться дражнити, сонник Фрейда

Якщо уві сні ви дражнили знайомого представника протилежної статі – це з головою видає ваші таємні бажання мати наяву з ним секс, а також і те, що ви маєте на нього і більш далекосяжні види. Крім того, з цього ж сновидіння можна зробити висновки, що шансів домогтися хоч чого-небудь з цього у вас обмаль, а точніше зовсім немає. Причина вашого неуспіху у представників іншої статі – у фальші і неприродності, ви чомусь вбили собі в голову, що обрана вами в реальності чужа роль – найкраща приманка, а насправді, виявляється, все навпаки.

Езотерика
Додати коментар