Сонник пустеля приснилася. До чого сниться пустелю у сні бачити.

Тлумачення сну пустеля в соннику Міллера

Якщо ви бачите рівний пустельний пісок, сонник описує цей сон як попередження, що якесь діло, що здавалося вам простим і безперешкодним, раптом виявиться неймовірно важким. Найприкріше, що і кинути ви вже не зможете.

Якщо ви блукали по пустелі у сні, означає, ходити по пустелі повного самотності і нерозуміння вам доведеться і в житті. У вас не буде дружньої підтримки, а будь-яка робота буде валитися з рук.

Зустріти в пустелі такого ж самотнього мандрівника – до набуття співчуваючої вам особи, однак, для дівчини це небезпечний сон, її можуть ошукати під виглядом дружнього ставлення та допомоги. Репутація її сильно зіпсована.

Бархани в пустелі можуть попереджати про візит родичів здалеку. Чим більше барханів, тим більше родні і кількість днів, які вони збираються провести у вашому домі. Однак це буде не раніше, ніж через місяць.

Значення сну пустеля – сонник Хассе

Пустеля і бархани сняться до перешкодів там, де їх не чекали.

Крім того, цей сон може говорити про те, що ви ведете непорядний спосіб життя, вас не поважають оточуючі люди.

Якщо сниться, що ви перебуваєте в пустелі вже не перший день – будуть великі хвилювання і тривоги.

До чого пустеля сниться – езотеричний сонник

Все, що ви бачите в сні на тлі пустелі, а також все, в такому сні відбувається, слід тлумачити як ілюзію, нездійсненні приховані бажання, душевні страхи або мрії. Наприклад, якщо ви мрієте про нову машину, то, побачивши, що ви їдете на ній по пустелі, ви можете бути впевнені, що скоро ви її не купите.

Чим більше недоречною в даній ситуації виявляється приснився в пустелі річ або сцена, тим більше ймовірності втілення сну в реальність.

Якщо, перебуваючи в пустелі уві сні, ви відчували дуже сильне бажання пити, гостру спрагу, то в реальності ваші страхи з приводу втрати чогось матеріального безпідставні.

Пустеля, англійський сонник

Іти в сні по пустелі – до дуже складної подорожі або важкого підприємства. Якщо при цьому ви долали бархани, то небезпека та труднощі цього шляху багаторазово посилюється.

Ще гірше, якщо при цьому вас супроводжувала похмура, погана погода без дощу.

Якщо ж у пустелі раптово почалася злива, то всі перешкоди будуть благополучно пройдені, і в кінці шляху ви зможете сказати, що все було не дарма.

До чого сняться пустелі – сучасний сонник

Приснився пустеля віщує самотність.

Якщо ви йшли по піску в пустелі, то вас тимчасово не зможуть підтримати друзі. Навіть просто випити чашку кави вам буде з ким, у всіх будуть невідкладні справи, турботи і клопоти. Не переживайте, не ображайтеся і не шукайте приводів для зустрічей, просто знайдіть собі заняття для самотнього проведення часу.

Езотерика
Додати коментар