Сонник водорості наснилися. До чого сниться водорості у сні бачити.

Тлумачення сну водорості сонник Міллера

Річка або море з водоростями сняться до роздратування тим, що побутові дрібниці, повсякденні нескінченні справи заважають вам йти до мети.

Якщо ви заплуталися і тонете – перспективи впоратися з цією ситуацією безрадісна, побут буде затягувати все глибше, а мрії підніматися на недосяжну висоту.

Також подібний сон може попереджати про небезпечної залежності від алкоголю.

Стрибнути у воду з водоростями уві сні – для закоренілого холостяка це може означати швидке одруження.

Жінку такий сон попереджає про необхідність тримати наяву язик за зубами. У неї буде спокуса взяти участь у якихось плітках, за що вона може постраждати більше за інших. Значення сну тим більше вірно, якщо при цьому водорості росли на ваших очах, поступово заповнюючи водойма повністю.

До чого водорості сняться, сонник Фрейда

Присутність в сновидінні водоростей самих по собі або водоростей у воді натякає на те, що справжні інтимні стосунки стають тягарем. Причина цього криється у відсутності елемента свободи, все перетворилося у звичайний обов’язок. Відбувати службу в ліжку вам не хочеться, це викликає у вас нудьгу і роздратування. Тому, якщо ви побачили в сні воду з водоростями, спробуйте наяву ненадовго розбігтися, відпочити окремо. Непоганий результат може дати і певна новизна, спробуйте практикувати нові сценарії або інші способи сексуальної стимуляції.

Водорості, сонник Менегетті

Стояти в річці з водоростями, виривати їх і кидати на берег – такий сон констатує або прогнозує ситуацію, в якій сплячий веде боротьбу з власними стереотипами, моральними кліше, очищає підсвідомість від матричних форм. Побічним ефектом такої дії можуть стати сильні головні болі.

Заплутатися у водоростях в морі або річці – це сновидіння, навпаки, вказує на те, що сплячий загруз в нав’язаних йому стереотипах. Його власне мислення та його розвиток страждають.

Гарні, кольорові морські водорості в річці, тобто там, де їх бути не може, вказують на невідповідність тих життєвих принципів, які були закладені суб’єкту в сім’ї, з тими, з якими він зіткнувся в житті. Це пригнічує сплячого і заважає йому розібратися в життєвій ситуації правильно.

Езотерика
Додати коментар