Сонник жало приснилося. До чого сниться жало у сні бачити.

Тлумачення сну жало в соннику Міллера

Якщо уві сні у вас встромляє жало якесь комаха – наяву у ваше життя прийде якесь зло, трапиться якась біда, яка ранить вашу душу.

Для молодої дівчини такий сон може означати, що нещастя в її життя прийде з боку чоловіка, якому вона необачно довіриться.

До чого сниться жало, сонник Фрейда

Сновидіння, в якому ви витягуєте з свого тіла жало, говорить про те, що секс приносить вам больові відчуття. Причиною цього часто є помилки партнера, оскільки він недосвідчений і незнайомий з анатомією протилежної статі. Також причина може критися в фізіологічних особливостей вашого організму.

До чого сниться жало, сонник Лонго

Встромився у вас жало сниться, як вказівку на постійні причіпки і докори на вашу адресу. В силу своїх комплексів і особливостей характеру ви при цьому відчуваєте провину і навіть намагаєтеся виправдовуватися, що лише переконує людину в його правоті, посилюючи ваше положення.

Якщо уві сні ви виймали жало з тіла – наяву будете страждати від тих, кому раніше довіряли і допомагали. Ви занадто розслабилися і дозволили користуватися своєю довірливістю.

Витягувати жало у когось іншого – такий сон передвіщає, що незабаром у вас попросять допомоги, будучи буквально у відчайдушному положенні. Вам буде складно її надати, але ще складніше буде відмовити людині в останньої надії.

Езотерика
Додати коментар