Сонник лід приснився. До чого сниться лід у сні бачити.

Найчастіше лід сниться до якогось нещастя яке може статися з вами або близькими людьми. У рідкісних випадках він символізує радість або удачу.

Жіночий сонник

Лід уві сні — Ваші вороги заподіють вам багато неприємностей. Якщо в нічних мареннях ви побачили шматок льоду, який пливе за течією чистої річки, ваша спокійне життя закінчиться через заздрісних очей. Важливе значення має сон, в якому Ви прогулюєтеся по замерзлій водоймі. Це говорить про те, що не варто міняти сумнівні задоволення на втрату поваги серед оточуючих. Якщо уві сні людина їла лід, пив холодну воду з шматочками льоду або смоктав ледишку, він захворіє.

Осінній сонник

Якщо в сновидінні вам привидівся льодовик, що сходить з високих Скелястих гір, ваша любов повільно згасне.

Американський сонник

Прогулюватися по тонкому прозорому льоду в сновидінні – піддаватися ризику. Ви опинитеся в складній ситуації, де вас будуть оточувати заздрісні люди. Якщо в сновидінні ви ковзали по крижаній поверхні водойми, значить, ви не відчуваєте основи під собою, не знаєте, на що спертися.

Імператорський сонник

Розбивати лід, розтоплювати його і пити талу воду – виходити зі складної тупикової ситуації.

Сонник ХХІ століття

Бачити уві сні лід і благополучно перейти по ньому – це хороший знак. Якщо лід проломився або дав тріщини, це віщує прийдешні неприємності зі здоров’ям. Йти по льоду, що прогинається – ви опинитеся в небезпеці. Будьте уважні і кілька разів подумайте, перед тим як робити.

Якщо уві сні ви побачили себе серед гігантських брил льоду, вам належить подолати серйозні перешкоди. До чого сниться провалитися під лід в ополонку – небезпека навіть для життя. Такий сон ще може говорити про те, що ваші почуття будуть зневажені. У відповідь ви отримаєте непорозуміння і обман.

Цікаве трактування має сон, в якому ви йдете по льоду в літній час. У Вашому житті настануть зміни. Якщо уві сні побачили айсберг, зверніть увагу на те, що ви їсте. У вас може трапитися розлад травного тракту.

Французький сонник

На відміну від інших сонників тут тлумачення сну, в якому людина бачила лід, сприятливе. Таке сновидіння обіцяє Вам довгоочікувану і щасливу зустріч.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви купалися в крижаній воді, будьте готові до того, що ваше приємне проведення часу буде різко перервано. Побачити багато бурульок на дахах – до погіршення стану здоров’я або до бідності і розорення.

Езотеричний сонник

Побачити розколотий лід – поганий знак. Ваш спокій буде зруйновано. Якщо ви побачили людина, яка їсть лід, значить, цікавить Вас суб’єкт стане до вас холодним.

Езотерика
Додати коментар