Сонник абрикоси наснилися. До чого сниться абрикос у сні бачити.

Тлумачення сну абрикос в соннику Міллера

Абрикосовий сад, побачений у сні, символізує майбутнє, яке видається сплящому райдужним, однак, у ньому очікує прихована печаль.

Їсти абрикос – до близьких неприємностей.

Абрикоси їсть хтось інший – до нерозуміння близьких або друзів. Можливо, ваші заняття або схильності здадуться їм порожнім проведенням часу.

Рвати абрикоси з дерева – до завершення роботи, на яку було витрачено багато сил. Так багато, що довгоочікуваний результат вже не приносить тієї радості, яку ви очікували.

Збирати абрикоси з землі, з-під дерева – сон означає, що ви не з тих людей, які заради поставленої мети готові наступити і на власне горло. Але доля поки прихильною до вас, багато що в житті ви отримуєте практично задарма.

Вирощувати у сні самому абрикос з кісточки на будь-якій стадії – від садіння кісточки в землю до збирання плодів, – сон характеризує вас як вкрай працьовитої людини, здатного на тривалий монотонна праця заради нетривалого тріумфу. Адже головне для вас в цьому процесі – аж ніяк не результат, а захоплення оточуючих.

До чого абрикос сниться, сонник Фрейда

Зі сну абрикоси символізують початкову стадію нових інтимних відносин. Це етап пізнання, який приносить величезну радість. Це очікування дива та райдужного майбутнього.

Чоловікові сниться, що він зриває абрикос з дерева – такий сон означає близькість швидкої зустрічі з новою партнеркою, яка виявиться вельми наївна і абсолютно недосвідчена, але секс з нею буде незабутньою та принесе обом вибух емоцій і масу насолоди.

Той же сон для жінки означає любовні пригоди без майбутнього, причому відсутність подальших перспектив їй буде зрозуміло відразу.

Абрикосове дерево без цвіту і плодів символізує спокусу, поки ще тільки зароджується в душі.

Приснився квітучий абрикос – ваша уява малює яскраві картини майбутнього насолоди, ви сповнені очікувань. Це самий прекрасний період, не квапте події, насолодіться цим відчуттям повною мірою.

Їли абрикосове варення – ви не просто безладні в інтимних зв’язках, але і отримуєте від цього величезне задоволення.

Якщо уві сні ви зривали абрикоси і роздавали їх іншим, а самі не їли, то в інтимному житті ви прагнете більше доставити насолоду партнерові, ніж отримати його самому. Але це не самопожертва, а лише сором і таємне марнославство, оскільки вам в будь-який момент дуже важливо, що він подумає про вас.

Якщо приснився абрикос по соннику Цвєткова

Жінка їсть уві сні абрикос – до спокійного і радісного життя.

Той же сон для чоловіка – до приємних, але швидко приедающх подій.

Якщо абрикос опинився у сні червивим, то наяву ви швидко розкусите чийсь злий умисел стосовно вас і зумієте вчасно вжити заходів.

Значення сну абрикос – сонник Хассе

Абрикос сниться до втрат і неприємним подіям.

Варити абрикосове варення – вас обдурять у ваших очікуваннях близькі.

Крали абрикоси уві сні – пожертвуєте чимось необхідним заради мрії, можливо, вам доведеться пожити з-за цього в бідності, вас не зрозуміють навіть близькі, але ви не будете шкодувати про це.

До чого сниться абрикос – езотеричний сонник

Зривати абрикоси з дерева або купувати їх – поправки здоров’я.

Абрикоси їсть сам сплячий – чекає багато приємних справ.

Роздавати абрикоси дітей, годувати їх прямо з дерева – для тих, у кого вже є діти, сон означає, що ви часто здійснюєте них такі вчинки, які зовсім не хотіли б прищепити їм в якості норми. Будьте більш коректні в їх присутності.

Той же сон для бездітних означає, що сплячий витрачає занадто багато часу на хобі, улюблена справа, з-за чого часто ігноруються обов’язки і справи безпосередній важливості.

До чого сняться абрикоси – сучасний сонник

Квітуче абрикосове дерево в сновидінні попереджає про нерозумне захоплення фантазіями і закликає повернутися до реалій. Не чекайте, що завтрашній день буде також безтурботний, як сьогоднішній. Якщо ви проігноруєте попередження, гіркі розчарування скоро настануть.

Зі сну абрикоси застерігають від проблем. Причиною їх може сталь ваша легковірність і легковажність. Такі проблеми мають звичай накопичуватися і приходити разом. Швидкий і найкращий вихід – тверезо оцінити обстановку навколо вас.

Езотерика
Додати коментар