Сонник хоровод приснився. До чого сниться хоровод у сні бачити.

Тлумачення сну хоровод у соннику Міллера

Бачити уві сні людей, що водять хороводи – до необхідності щось організовувати, швидше за все, якесь свято, торжество “з нагоди”.

Ходили в якомусь танку самі – вказівка на пустослів’я. Ви занадто багато часу витрачаєте у вашій реальному житті на порожню балаканину і справи, які не приносять ні радості, ні користі. Пам’ятайте, що удача не любить пустих балачок.

Бачити, як хоровод водили ваші друзі, знайомі вам люди – знак того, що ви берете приклад не з тих, хто дійсно може допомогти вам добитися успіху, повірити в себе, застосувати необхідні методи організації своєї роботи і себе самого.

Приснився хоровод дітей – будете повністю поглинені своїми сімейними пробілами, а для тих, у кого є діти віком підліткового віку, такий сон є вказівкою на зайву їх опіку, відсутність самостійності.

До чого хоровод сниться, сонник Фрейда

Водити хоровод у сні – намагатися постійно підлаштовуватися під інших, жертвуючи часом з-за цього власними інтересами. Якщо всі йдуть в кіно, а вам хочеться в театр, чому б вам не піти окремо?

До чого сниться хоровод – сонник Хассе

Хороводи сняться до судового процесу, хтось може порушити проти вас судову тяжбу.

Хоровод до чого сниться – езотеричний сонник

Бачити, як незнайомі вам люди водять величезний хоровод – до епідемії якоїсь інфекційної хвороби, яка на перший погляд може здатися не такою вже й небезпечною, а в підсумку призведе до масової загибелі людей.

До чого хороводи сняться, сонник Лонго

Дивилися, як ваші знайомі водять хоровод – сон говорить про те, що вам доведеться втрутитися в їхнє життя або в їх трудову діяльність.

Самому ходити в хороводі у сні – до пустого, безглуздого проведення часу.

Езотерика
Додати коментар