Сонник вампір приснився. До чого сниться вампіра у сні бачити.

Тлумачення сну вампір, вовкулак в соннику Міллера

Будь сновидіння, в якому присутні вовкулаки, тим сприятливіші, ніж менше відкритого протистояння в ньому присутнє. Тікати від вампірів – завжди краще, ніж боротися з ними.

Якщо чоловікові снився вампір або поцілунок з вампіром, то наяву у його житті з’явиться людина, яка вип’є у нього багато крові.

Для жінки особливо несприятливий сон, у якому їй довелося закохатися у вампіра, любов з ним у сні пророкує їй зустріч з вкрай властолюбним, жорстоким чоловіком, якому вона з якоїсь причини буде підкорятися.

Але, якщо в сновидінні мав місце секс з вампіром, в якому вона виступала в якості активної сторони, то їй вдасться не тільки уникнути негативного впливу цієї людини, але і отримати вигоду з знайомства з ним.

Знайомі в ролі вампіра з’являються уві сні як попередження про те, що контакту з цими людьми наяву краще уникати, оскільки вони виснажують запас ваших душевних сил.

Якщо ви відчули, що самі стаєте вампіром уві сні і жадаєте чужої крові, то наяву вам вкрай не рекомендовано боротися з фінансовими труднощами з допомогою сумнівних методів і афер.

Сон, у якому вампір вже висмоктував з вас кров, говорить про те, що поєдинок з конкурентом або заздрісником неминучий. Важливо: ці люди будуть боротися з вами будь-якими методами, в т. ч. і забороненими, але вам протипоказано опускатися до цього рівня, інакше ви програєте.

До чого сниться вампір, сонник Ванги

Поява в сні вампіра, вовкулака несе за собою грізні, фатальні події, в результаті яких постраждає і сплячий, і інші люди. Можливо кровопролиття.

Якщо вампір доганяв вас, ви можете втратити когось близького.

Власне перетворення на вампіра може передрікати фатальну необережність, за якої небезпеки буде піддана ваше життя, але є надія щасливим чином уникнути цієї небезпеки.

Поцілунок з вампіром і кров на його обличчі сняться до затяжної недуги сплячого або його рідних.

Вбити вампіра у сні – знак щасливого позбавлення від негативних наслідків певних подій, які могли скалічити вашу долю.

Якщо приснилися вампіри по соннику Цвєткова

Вовкулак, вампірів або укус вампіра сняться до тривожного стану, занепокоєння, грізним передчуттям.

Якщо хворій людині сниться, що цілує вампір – фізично він одужає, але пережита недуга буде пригнічувати його морально.

Значення сну вампір – сонник Хассе

Бути вампіром у сні – до надмірних амбіцій.

Довелося битися з вампірами – наяву візьмете верх в протистоянні з суперником, але тільки в тому випадку, якщо вампір не вкусив вас.

Якщо жінці сниться, що вкусив вампір і вона стала вампіршою – наяву у неї буде спокуса зробити щось дуже погане хлопцю чи чоловікові. Це буде дуже нерозумна помста.

Той же сон про вампіра чоловікові сниться до великих грошових втрат виключно через його бажання виставляти свій достаток напоказ.

Жінка вампір чоловікові сниться до втрати стану через дами.

До чого вампіри сняться – езотеричний сонник

Якщо жінці сниться, що вона виходить заміж за вампіра, вона отримає у володіння якусь нерухомість.

Чоловікові приснилося, що він вампір – до вдалого вкладенню грошей.

До чого вампір сниться, сонник Менегетті

Сновидіння, в якому фігурує вовкулак, має логічне продовження на раціональному рівні. Сновидець зіткнеться з явищем енергетичного вампіризму в реальному житті. Це погано позначиться на його біофізичному стані.

Езотерика
Додати коментар