Сонник штовхати приснилося. До чого сниться стусан у сні бачити.

Тлумачення сну штовхати в соннику Міллера

Штовхати щось у сні – до звільнення від чогось непотрібного, обридлого.

Якщо в сновидінні ви зацідили когось із знайомих, то наяву вам слід подумати про доцільність подальших взаємин з цією людиною.

Штовхнути незнайомої людини – знак того, що самі ви комусь смертельно набридли, і скоро вам, можливо, дадуть це зрозуміти.

Приснилося, що штовхають ногою вас – вам нададуть допомогу, дадуть поштовх до успіху, хоча на перших порах це може здатися образливим.

До чого штовхати сниться – езотеричний сонник

Якщо в сні вас штовхали (наприклад, у громадському транспорті), виходить, у реальному житті чекають дрібні, але прикрі непорозуміння, клопоти.

Самому штовхати людини, особливо в роздратуванні – це спонукання, порада побути на самоті, подумати про плани і, нарешті, взятися за нескінченно відкладувану в довгий ящик справу.

Штовхати машину у сні – заклик діяти рішуче і відкрито. Якщо ви будете продовжувати сидіти і чекати біля моря погоди, то великий куш зірве хтось інший.

Якщо жінці, яка в реальності не вагітна, сниться, що її штовхає в животі дитина, значить, якась проблема, всупереч її сподіванням і очікуванням, не може бути вирішена ззовні, і їй доведеться розбиратися з нею самостійно до кінця.

Езотерика
Додати коментар