Сонник перли приснилися. До чого сниться перли у сні бачити.

Тлумачення сну перли в соннику Міллера

Перли у сні символізує світлі сльози, чисту печаль.

Якщо вам приснилася одна велика перлина, можна розраховувати на успішний бізнес, просування власної ідеї, хорошу торгівлю для тих, хто в ній зацікавлений.

Дрібний білий перли рівної форми віщує сльози із-за невдалої любові, яка залишить після себе спогади.

Нитка перлів, отримана у сні молодою жінкою в подарунок, пророкує їй надзвичайне щастя, величезне задоволення, подароване наяву чоловіком.

Поганим знаком уві сні вважаються загублені або розсипані по підлозі перлини, ваша печаль буде глибокою і сильною.

Чорний перли сниться до нещасливої любові.

Якщо приснилася велика рожева перлина – це велика удача, особливо для незаміжньої дівчини. До неї прийде наяву чиста, велика і при цьому взаємна любов.

До чого перли сняться, сонник Фрейда

Перли і прикраси з них сняться до гостей. Сон може передвіщати кінець відносин, остаточний розрив, який, однак, не стане для обох великою несподіванкою. Навіть і після цього сну у ваших силах щось зробити, щоб відвернути розлад, якщо ви його не хочете.

Якщо уві сні ви нанизували перли на нитку або ж прикрашали себе або свою одяг цими намистинами, то вами будуть зроблені спроби запобігти неминучий крах взаємин. Складність буде полягати в тому, що ваша друга половина вважатиме це безглуздою витівкою і навіть буде противитися вашим старанням.

Перли, сонник Нострадамуса

Знайти перлину у сні – до одкровення згори. Воно може змінити життя сновидця і оточуючих його людей повністю.

Побачити, відкривши раковину, чорну перлину – такий сон передвіщає прихід до влади темних сил, при цьому люди не помітять цього й почнуть підпорядковуватися.

Рожевий перли сниться як знак величезного потенціалу, який поки не реалізований, але повинен послужити людям.

Перли, сонник Лоффа

Звичайний білий перли уві сні може розглядатися як архетип, що характеризує напівкоштовні камені.

Люди знають, звідки береться і як утворюється перли, розуміють і те, що головна цінність його полягає в трудомісткому пошуку. Тому і сновидіння, в яких доводиться шукати перли, збирати мушлі на морському дні, говорять про те, що сновидінню належить знайти в найближчому майбутньому щось важливе, бажанне, що це буде непросто, і стане для нього своєрідним скарбом.

Якщо в сновидінні одна людина віддає перли друга, мова йде про передачу наяву таємних знань, глибоко зберігаєми і оберігаємих почуттів, скарбів душі і т. д. Зверніть увагу на те, яким чином перли потрапив у сні у ваші руки, був у цього якийсь емоційний або сюжетний підтекст.

Також важливо, чи перебував перли у вашому сні в гармонії з усім іншим сюжетом чи обстановкою сновидіння, або ж дисонували з усім цим оточенням.

Значення сну перли – сонник Хассе

Перли в сні пророкує розставання, сльози і обман.

До чого сниться перли – езотеричний сонник

Бачити уві сні окремі перлини у розсипі, не нанизаними на нитку і не вправленними в прикраси – до марних спроба повернути минуле або ж когось напоумити і повернути на шлях добра та істини.

Вироби з ними сняться до загострення давніх конфліктів. Даремно ви вважаєте, що хтось з часом змінив свою точку зору, ви знову зустрінетесь з нерозумінням.

До чого перли сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні ви володієте перлами – відкриваються хороші перспективи наяву. Ви зможете домогтися успіху, але ціною втрат на любовному фронті.

Знайти перли уві сні – вийти наяву сухим з води, зазнавши при цьому мінімальні втрати.

Якщо в сновидінні ви опускалися на морське дно заради видобутку цінних раковин, то там, де ви вже були готові наяву шукати сторонньої допомоги, зможете обійтися власними силами.

Отримувати перли в подарунок – до засмученнь. Той, хто дарував вам їх у сні, в реальному житті не надто завзято бажає вам добра, остерігайтеся прикрих непорозумінь через свою довірливість.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар