Сонник гітара наснилася. До чого сниться гітару у сні бачити.

Тлумачення сну гітара в соннику Міллера

Тримати гітару в руках – це сон з романтичним тлумаченням, особливо якщо ви грали на гітарі, не вміючи робити це в реальному житті. Вельми ймовірний такий розвиток подій, у якому ви потрапите в нову компанію, причому абсолютно випадково і несподівано, і там, серед цих цікавих людей, зустрінете свою велику любов.

Бачити зламану гітару без струн або гриф гітари окремо – щастя в любові зміниться на сум і сльози.

Дівчина чує уві сні гру на гітарі, але не може бачити або роздивитися того, хто на ній грає – небезпека буде підстерігати її лестощів, якою вона повірить.

Той же сон для чоловіка, а також побачені уві сні гітарні струни – це сигнал, що його нове легковажне захоплення може принести йому великі прикрості.

Для сімейної людини сон, в якому він вчиться грати на гітарі, пророкує настання миру і тиші в будинку.

До чого гітара сниться, сонник Фрейда

Гітара для чоловіка символізує жіночу фігуру, тіло. Той, хто уві сні грав на гітарі, є віртуозним коханцем, він знає всі струни жіночої душі, вміє на них грати і отримувати відповідь задоволення. Проте іноді він зловживає цим умінням, приносячи в життя жінки сльози і розчарування.

Для жінки струна гітари або гра на цьому інструменті у сні є уособленням романтичних почуттів, які їй скоро пощастить пережити.

Якщо уві сні ви, незалежно від статі, чуєте і бачите, як хлопець грає на гітарі, то наяву ви просто заздрите комусь, дивлячись на прекрасні почуття цієї пари. У вас поки не виходить любити так само красиво і романтично, але чому б не прагнути до цього інакше, без заздрощів?

Значення сну гітара – сонник Хассе

Гітара сниться до красивої, але небезпечної любові.

Слід бути особливо пильними, якщо снилася брудна гітара.

До чого сняться гітари – сучасний сонник

Якщо вам довелося уві сні співати під гітару, ви кудись поїдете з цікавою компанією. Можливо, компанія збереться вже в дорозі, а поїздка за кордон.

Приснилася розбита гітара без струн – ви посваритеся з кимось з вашої вини і будете довго, але безуспішно намагатися спокутувати свій гріх. Якщо вас не пробачать відразу, то і такі спроби будуть марними, не витрачайте сили, а ще краще – запобіжите сварку.

Чути уві сні віртуозну гру на електрогітарі – чекайте пліток в свою адресу, але не намагайтеся доводити правду. Ці люди пліткують заради пліток, а не заради істини.

Якщо чоловік уві сні грав на бас-гітарі, причому досить непогано виконував соло – він зробить дуже правильний і дуже тактично правильний хід, який дасть йому шанс значно просунутися по службі.

Цей сон для жінки обіцяє неймовірний успіх і безліч шанувальників.

Якщо ви грали на бас-гітарі, але звуки виходили різкими, неприємними для слуху, значить, скоро ви почнете боротися за поліпшення свого соціального становища.

Купувати гітару у сні – до непростого життєвого вибору.

Езотерика
Коментарі: 1
  1. Нана

    А якщо сниться як подруга ламає мою гітару?

Додати коментар