Сонник взуття наснилося. До чого сниться взуття в сні бачити.

сонник взуття

До чого сниться взуття сонник Міллера

Бачити взуття в сні, багато взуття – готовність до активних дій.

Сниться зношене взуття на ваших ногах – чекає довга і важка дорога. Приснилося рване взуття – значить, ви погано підготувалися до якихось можливих труднощів, з-за чого ваші плани можуть раптово зірватися. Після такого сновидіння слід ще раз, більш виважено оцінити свої плани і оцінити наявні можливості.

Взуття в болоті з’являється у сні до ускладнення у справах, а також до різного роду конфліктів. Мити брудне взуття, чистити його в сні – знак того, що незабаром вам доведеться вирішити якісь свої проблеми.

 • Тісне взуття не за розміром сниться як попередження, що в реальному житті ви не вжили необхідних заходів для досягнення чогось, і це серйозно ускладнить ваше просування до мети.
 • Якщо ж взуття велике – сон говорить, що ви, схоже, будуєте занадто грандіозні плани на майбутнє. Якщо ви постараєтеся декілька охолодити свій запал, зупинившись на чомусь одному і цілком досяжному, то все вийде. Інакше ви не зумієте жодне своє починання довести до логічного завершення.

Спортивне взуття сниться в знак того, що свої зусилля в чомусь необхідно активізувати, прискорити діяльність, більш енергійно втілюючи в життя власні плани.

Таке взуття, тапочки, домашні капці, сниться до відпочинку, можливості повністю розслабитись. Але якщо вам довелося уві сні одягати взуття такого плану в службовому приміщенні чи на вулиці, то ви надмірно розслабитеся не до місця і потрапите в халепу.

Непоказне взуття на низькій підошві або навіть взуття з дерева, якщо воно, незважаючи на свій непрезентабельний вигляд, добротне і зручне, вказує в сновидінні на реальний шанс вирішити назрілі проблеми за допомогою наполегливості і завзятості. Не бійтеся при цьому здатися комусь настирливим.

Взуття без пари у сні – вказівка на неможливість досягти бажаного без надійного партнера або друга. Той же сенс має сон, в якому вам довелося надягати взуття на одну ногу або бачити пару, в якій обидва черевики або туфлі призначені для однієї ноги. Крім того, таке різне взуття може сниться як натяк на однобоке бачення проблеми сновидцем.

Втратити взуття в сні – до серйозних труднощів у просуванні якихось своїх задумів. Може статися так, що вам доведеться на якийсь час відкласти поточні справи.

Бачити уві сні, як хтось приміряє взуття, що належить вам – це натяк на бажання цієї людини (або когось іншого) зайняти місце, що належить вам. Міряти чуже взуття в сні – самому націлитися на місце іншої людини.

Якщо дівчині сниться чоловіче взуття на ногах – їй чекає нелегке життя без чоловічої підтримки.

Дуже старе сниться взуття в знак того, що ви повернетеся туди, де дуже давно не були.

Бачити нове взуття – до нового почину, подорожі.

 1. Біле взуття сниться до радісних змін, свята. Крім того, біле взуття може стати у сні знаком швидкого цікавого знайомства для незаміжньої дівчини.
 2. Якщо ж на ній було одягнуте червоне взуття – вона дуже скоро зустріне свою справжню любов.
 3. Рожеве взуття сниться до оманів різного роду. Якщо рожеве взуття було надіте але ногах у чоловіка – це дуже небезпечний сон для молоденької леді, хтось не забуде скористатися її наївністю.
 4. Міряти взуття різного кольору у сні – до великих розбіжностей у сім’ї.

Якщо такі примірки взуття снилася на вівторок – можна очікувати конфлікту в робочому колективі.

до чого сниться взуття

Лагодити взуття, ремонтувати його самому – сновидіння вказує, що ви постійно не беретеся за свою справу, із-за чого в житті у вас все йде шкереберть. Значення сну посилюється, якщо уві сні вам довелося шити взуття. Тим не менш, якщо з-під ваших рук в сновидінні виходило дуже красиве взуття, то в реальному житті ви повинні переглянути свій вибір професії.

Отримати нове взуття в подарунок у сні – до запрошення в романтичну подорож.

До чого сниться взуття, сонник Ванги

Приснилося багато взуття в будинку – чекайте гостей:

 • Якщо це було в основному літнє взуття – це будуть бажані гості.
 • Сниться багато взуття (чоботи, валянки) для холодного часу року, важкого і не цілком зручного – вас будуть відвідувати абсолютно несимпатичні вам люди.
 • Також важливо, взуття чоловіче або жіноче стояло уві сні біля ваших дверей. Більш сприятливим для сновидица буде сюжет, в якому це були пари взуття, призначені для протилежної статі.
 • Сниться дитяче взуття, що стоїть біля порога – в будинок прийде радість.
 • Непарне взуття у сні говорить про те, що поки ви будете перебувати наодинці, в пошуку партнера.

Різне взуття на ногах сниться до того, що ви зробили неправильний вибір. Приміряти різне взуття – те ж значення сну. Одягнути різне взуття в ніч під неділю – до невдалого шлюбу, в якому ви будете страждати з-за різниці в інтересах і способі життя.

Приснилося спортивне взуття без шнурків вказує на те, що ви квапите події.

Дороге взуття на шнурках є в сновидінні свідченням зворотньої риси характеру: ви занадто довго і занадто прискіпливо придивляєтеся до людей і обставин, з-за чого часто буваєте в програші.

 • Приснилося взуття великого розміру, не по нозі – зберетеся в дорогу, розраховуючи отримати набагато більше того, що може дати вам ця поїздка.
 • Взуття тисне – такий сон попереджає, що ви можете відправитися кудись, не розрахувавши сили і фінанси.

Якщо дівчина бачить у сні нове біле взуття – вона скоро вийде заміж.

 1. Але, якщо це було чоловіче взуття – вона стане жертвою обману.
 2. Якщо біле взуття приснилося чоловікові – він опиниться в двозначній ситуації, йому доведеться проявити винахідливість.
 3. Червоне взуття в сні – знак яскравих вражень від поїздки.
 4. Приснилося рожеве взуття – будете розчаровані.
 5. Чорне взуття сниться до великого свята.

Рване, але не зношене – до веселощів. Якщо ж сниться діряве взуття, яке порвалося від старості – будете жити в бідності.

Купувати взуття, вибирати його в магазині – до нового цікавого заходу, планів на нову подорож. Попереду приємний час.

сонник різне взуття на ногах

Шукати пару взуття і не знайти – до порушеннх планів на якусь поїздку, захід.

Ходити без взуття по вулиці – такий сон говорить, що ви упустите якісь важливі деталі.

До чого сниться взуття, сонник Фрейда

Різне взуття (чоботи, босоніжки, туфлі, черевики і т. д.) символізує в сновидінні жінку, а також жіночі статеві органи.

Міряти взуття уві сні і відчувати, що воно вам впритик – до того, що ви отримаєте (або отримуєте постійно) повне задоволення від інтимного життя. Довелося приміряти нове взуття – сон пророкує, що у вас з’явиться нова сексуальна партнерка або партнер. Наскільки добре у вас підуть з ним справи, залежить від того, наскільки добре сидить ця пара на ногах, чи вдалою виявилася покупка взуття.

 • Якщо сниться велике взуття, більше на розмір або навіть два, це означає, що ви сильно сумніваєтеся у своїй привабливості.
 • Приснилося, що взуття мале – наяву ви будете прагнути змінити свого сексуального партнера.

Якщо уві сні ви купили взуття, яке не сподобалося, то задоволення від свого нинішнього партнера ви не отримаєте. Також покупка взуття не до вподоби може снитися як відображення страху самотності.

Мити своє взуття, прати його в сні – до побоюваннями з приводу небажаної вагітності. Якщо жінці приснилося, що витирає взуття чоловікові – наяву вона буде вимагати від партнера практикувати перерваний секс. Мити взуття комусь чужому – до пошуку постійних відносин.

Ходити у рваному взутті уві сні – ділити ложе з партнером або партнеркою, які, м’яко кажучи, не надто розбірливі в статевих зв’язках. Йти без взуття – до самотності, відсутності інтимних відносин.

Приснився магазин взуття – чекайте нового роману.

Якщо ви жінка і уві сні одягаєте старе чоловіче взуття, то незабаром ви помітите в собі невеликі лесбійські нахили.

Одягати чуже взуття в сні – до зв’язку з заміжньою жінкою.

Брудне взуття сниться до хвороби статевих органів.

Якщо приснилося взуття по соннику Цвєткова

 1. Нове красиве взуття з’являється у сні до отримання нового місця.
 2. Діряве взуття, порване, сниться до невдачі.
 3. Зношене взуття, підошва, яка відвалюється на ходу – такий сон передвіщає помилкове рішення, внаслідок якого вас в чомусь звинуватять.
 1. Вибирати взуття, купувати його – до пошуків нової роботи.
 2. Довелося продавати взуття – зустрінете старого знайомого, якого вже не сподівалися побачити коли-небудь. При цьому вам буде прикро, що ви будете виглядати не найкращим чином.

Сниться різне взуття на ногах – будете у великому подиві.

Викидати взуття в сні – до конфлікту на службі.

Багато взуття бачити – до гостей.

Літнє взуття, приснилося взимку, обіцяє поїздку у відпустку.

Одяг та взуття одного кольору сниться як знак того, що ви будете лицемірити.

Дитяче взуття сниться до нових бажань, надій.

якщо сниться взуття в болоті

Велике взуття не за розміром – до того, що ви ввяжетесь не в свою справу. І іншим не допоможете, і самі постраждаєте.

Вибирати комусь взуття в сні – до невиправданих надій і невдячності близьких. Якщо уві сні вам подарували взуття – отримаєте запрошення в поїздку.

Лаковане взуття сниться до того, що вас введуть в оману, відволікають від головного.

Міряти нове взуття і не зуміти підібрати розмір – такий сон прогнозує тимчасову самотність. Приміряти чуже взуття – зайняти чиєсь місце або мати бажання зробити це.

 • Біле взуття сниться як передвістя проблем з протилежною статтю.
 • Жовте – до переживань.
 • Приснилося золоте взуття – дорого заплатите за те, що будете не в тому місці і не вчасно.
 • Приснилося блакитне взуття говорить про майбутній веселощі.

Шукати взуття в своєму будинку – такий сон пророкує непорозуміння в родині. Шукати своє взуття поза домом – до збитків. Якщо уві сні вам вдалося знайти своє взуття, справи налагодяться. Якщо ви знаходитесь в пошуках місця роботи, це питання буде вирішено позитивно. Чужу пару взуття знайти у себе в сні – до корисного знайомства.

Мити взуття – до відрядження.

Знімати – сон до довгоочікуваного відпочинку, ви зможете розслабитися.

Перевзуватися у сні – змінити рід діяльності.

Ходити без взуття по вулиці – виявитися в якійсь ситуації абсолютно непідготовленим.

Збирати взуття, розкидане іншими – до організації будь-якого велелюдного заходу.

До чого сниться взуття – сонник Хассе

Покупка нового взуття сниться до тривалої дороги, поїздки в нове місце.

Сниться багато взуття в магазині – у вас буде великий вибір на майбутню відпустку. Якщо взуттєвий магазин у вашому сновидінні був порожнім – сон має протилежне значення.

Літнє взуття сниться до легкої, простої справи.

Біле – до проблем у відносинах. Протирання білого взуття означає, що ви будете намагатися налагодити контакт з кимось із протилежної статі, що викликає деякі труднощі.

Спадаюча з ноги пара взуття сниться до взаємного нерозуміння.

Якщо уві сні ви приміряєте нове взуття, то наяву доведеться змінити плани. Покупка нового взуття означає, що ви рішуче зміните щось у своєму житті. Втратити нове взуття в сні – повернутися до старих відносин, пошкодувати про поспішно зроблений висновок.

Якщо втрата взуття сниться в ніч на четвер, то попереду серйозна перешкода.

Сон, в якому у вас вкрали взуття, віщує зміни по чужій провині, на ваші плани нададуть насильницький вплив, будуть чинити перешкоди в справах. Самому красти взуття, вкрасти його у когось у сні – перш за все слід зрозуміти, для чого, з якою метою ви це зробили. Якщо ви прагнули перешкодити людині кудись піти, схожий сенс даний сюжет буде мати і наяву. А якщо вкрасти чуже взуття вас уві сні змусила заздрість, вам дуже сподобалася ця пара, то в реальному житті ви опинитеся “собакою на сіні”, тобто і самі нічого не придбаєте, і іншим не дасте здійснити їх наміри.

сонник шукати своє взуття

Носити чуже взуття в сні – займатися невластивою вам справою.

Дарувати – до вигідного знайомства. Отримувати взуття в подарунок самому – до приємного сусідства.

Порвати взуття в сні – до безуспішних труднощів.

Зняти – до відпочинку.

До чого сниться взуття – езотеричний сонник

Чоловіче взуття сниться як символ важкої дороги, а також дрібних життєвих негараздів.

Покупка взуття в сні – добре, для жінки знайти нового шанувальника. Приміряти взуття – до ночі кохання. Якщо ви заміжня дама і вибираєте взуття у магазині в сні – зрадите чоловікові, принаймні будете мати такий намір. Купити взуття на високому каблуці – такий сон обіцяє жінці увагу протилежної статі, а чоловікові – високе звання, статус, які він не стільки заслужить, скільки доб’ється з допомогою грошей.

Втратити взуття, забути його десь – до втрати поваги або друга. Якщо наречена втратила взуття в сні напередодні весілля у шлюбі будуть зради.

Ремонт взуття – до змін в особистому житті, які будуть зумовлені усвідомленням власної неправоти в деяких пережитих ситуаціях. Забивати в підошву взуття цвях – до неприємностей. Відірвана підошва взуття сниться до образи. Сниться втратити взуття або відірвати каблуки – бути поміченою в забороненому зв’язку з чоловіком (сон для жінки).

Складання взуття, яке розкидано всюди, в акуратну стопку – таке сновидіння свідчить про те, що ви, нарешті, вирішите впорядкувати своє життя.

Носите вузьке взуття – до відчуття, що вас оточують люди, від яких з задоволенням хочеться позбутися. Взуття, натираюче мозолі, сниться до чиєїсь настирливості, нахабної поведінки.

Якщо жінці сниться взуття, яке забула в ремонті – вона не витягне уроків з пережитих невдач у коханні в минулому.

Рване взуття сниться до порожніх, нерезультативних старань.

Якщо нареченому напередодні весілля привиділося, що у нареченої рветься взуття – вона безплідна.

Одягати чуже взуття в сні – перешкодити наяву чужому щастю.

Немає взуття, щоб вийти з дому – вбережуть вас від згубного кроку.

Взуття, сонник Лонго

Взуття уособлює заміжжя і всілякі дороги, в тому числі і життєві.

Пошук взуття сниться до невизначеності в плані вибору професії або супутника життя. Якщо жінка боса і шукає взуття, то вона буде самотня, в пошуку супутника життя.

Якщо взуття у вашому сновидінні було дуже багато, то вам доведеться зустрічати численних гостей, або робити важкий життєвий вибір.

Покупка взуття сниться до успіху в любові.

Приснилося, що вкрали взуття – відіб’є невільного чоловіка, зруйнує сім’ю або вже сформовану пару.

до чого сниться порване взуття

Взуття до чого сниться, англійський сонник

Взуття – символ заміжжя.

Пошук взуття сниться до пошуку партнера, чоловіка.

Якщо дарують взуття померлого чоловіка – жінці, що побачила такий сон, належить вийти заміж за вдівця.

Сниться приміряти взуття – бути наяву в процесі вибору. Якщо уві сні вибір був великий, то я наяву він буде досить широкий.

Чуже взуття сниться як уособлення заміжніх жінок і одружених чоловіків. Якщо чуже взуття в сні викликає заздрість, дуже подобається, то наяву виникнуть спокуси щодо невільної людини.

Сон, у якому своє взуття має грубу вичинку і некрасивий фасон, говорить про те, що ви абсолютно не задоволені тим, як складається ваше особисте життя.

Чистити взуття, мити його в сні – до злості, сварок.

Міняти взуття в магазині – до великих змін в особистому.

Езотерика
Додати коментар