Таміла значення імені

Ім’я Таміла походить від слов’янського кореня «томіти». В перекладі воно означає приблизно наступне: «томити, «морочити», «мучити сумнівами». Ось тому імені Таміла приписують дивне значення — катує, мучающа, млосна.

Ім’я це може бути написано як через літеру «а» в першому складі, так і через «о». Проте останнім часом з’явилися звучачі на «іноземний манер» імена: Таміла (Тамилла) Томилла, Тамелла.

Зараз Таміла — ім’я популярне в Україні. У побуті рідні та друзі можуть звертатися до Тамілі як до Тамиллочке, Тамоньке, Тамуне, Тамуле, Томочке, Тамилоньке, Томоньке, Омилочке, Тамі, Томе чи Мілі.

Разом з цим ім’я Міла вважається окремим самостійним.

Володарка імені Таміла не святкує Дня ангела.

Вплив імені на характер і долю

Таміла відрізняється витримкою і стійкістю. Вона вражає оточуючих своїм умінням зносити з гідністю будь-які випробування і негаразди. Напевно секрет власниці цього імені криється в тому, що вона вміє контролювати власні емоції. Таміла ніколи не діє спонтанно, нею керує тверезий розрахунок, талант стратега. Втім, і вона схильна до різких поривів, раптовим бажанням.

Ще одна особливість Таміли криється в тому, що вона не може виступати в ролі веденої. Вона сама готова приймати відповідальні рішення і сама ж нести за них відповідь. Жінка з цим ім’ям дуже суворо ставиться до себе самої і завжди витягує висновки з допущених помилок, не повторює їх знову.

Таміла швидко адаптується практично в будь-якому колективі. Вона може «підлаштуватися» під будь-які вимоги. Проте їй чужі стереотипи, буденність. Тамілочка готова боротися зі своїми недоліками. Вона цілеспрямована і зосереджена. А ось колеги можуть запідозрити її в снобізмі. Частка правди в цьому є. Таміла досить егоцентрична. Якщо у власниці цього імені з’явилася якась ідея, то вона всіма силами намагатиметься втілити її, незважаючи на те, як відреагують на це оточуючі люди.

Тамілочка від природи сильна особистість, лідер. Жінка з ім’ям Таміла сміливо візьметься за будь-яке діло, виконає його творчо, доведе до логічного завершення. Звичайно, при цьому Тамілочка думає про визнання, мріє про славу, але головним чином їй дуже важливо довести самій собі, що вона здатна, розумна, талановита.

Співробітниця по імені Таміла вміє добре працювати, але назвати її трудоголіком не можна. Вона прекрасно знає, на що здатна, і не буде гнатися за примарними цілями. Тама прагматична і розважлива.

Тому жінка з таким ім’ям може досягти успіху в комерції, стати чудовим адміністратором, керівником.

В особистому житті у Таміли все складається досить благополучно. Вона встигає все зробити по дому, її кохає чоловік, обожнюють діти. Звичайно, Таміла високої думки про себе, але у неї вистачає мудрості не демонструвати це дружину, а намагатися бути з ним на рівних.

Езотерика
Додати коментар