Сонник корова наснилася. До чого сниться корів у сні бачити.

до чого сняться корови

Тлумачення сну корова, вим’я коров’яче, доїти корову сонник Міллера

Мирно пасучі на лузі уві сні череди корів є символом добробуту.

Бачити, як йде назустріч стадо корів – не зовсім сприятливий знак. Сон говорить про те, що насуваються на вас життєві негаразди, пов’язані з матеріальною сферою. Але при уважному відношенні до усього, що відбувається вже зараз, ви ще можете відвести від себе життєві напасті. Самому вести стадо корів куди-то – сон з дуже хорошим значенням, все у вас в житті піде за наміченим планом.

Приснилося, що корова б’ється – хтось із близьких проявить нестриманість, постарайтеся не відповідати йому тим же, а почекати, поки ситуація нормалізується.

Якщо вам довелося тікати від корови у сні – чекайте відкритого нападу тих, хто вважає вас своїм ворогом, хоча ви, можливо, і не поділяєте цієї точки зору. Приснилося, що корова яка біжить за вами, все ж наздоганяє вас – хтось заподіє вам великі неприємності.

Корова телиться – до важких пологах для жінки.

Мертві корови сняться до збитку. Голова корови, побачена окремо від тулуба, може попереджати про пограбування, а корова без голови сниться до вкрай необдуманного вчинку, який позбавить вас частини майна.

Бачити уві сні вбивство корови, що сталася на ваших очах – до психологічної травми, яка ще довго буде давати про себе знати. Вбити корову самому – це попередження. Ваша імпульсивність може спровокувати вас на раптову агресію, про яку згодом доведеться сильно шкодувати, бо вона понесе за собою несприятливі наслідки для всієї родини.

Поранена корова у сні передвіщає, що ваше матеріальне благополуччя похитнеться.

Велика корова, біжить повз, сниться до втрати довіри, краху кар’єри.

до чого сняться корови які пасуться

Гладити корову у сні – до нерозумного витрачання отриманих коштів.

Якщо вам сниться коров’яче вим’я – це є уві сні сприятливим знаком лише тоді, коли воно повне. Пусте, вим’я корови що бовтається сниться до великих матеріальних утруднень.

Корова облизує вас – знак благовоління долі, вам пощастить.

Приснилося, що пропали корови з хліва – до нещастя, судової тяганини.

Самому виганяти корів з стійла – до програшу.

Бачити уві сні, як тоне корова у воді – до невідповідних витрат.

Вести корову до річки на водопій – до вдалої фінансової операції, вигідного вкладення коштів.

Корова, сонник Лоффа

І корови, що окремо пасуться, і череда корів у сні тлумачаться в основному позитивним чином, віщуючи ситість і благополуччя. Однак у залежності від окремих деталей і загального сюжету сновидіння воно може як попереджати про те негативному, так і відображати окремі вчинки сплячого або вказувати на особливості його характеру.

Неодмінно слід звернути увагу на колір тварини, однак і він сам по собі не дає вичерпної інформації для розшифровки сну.

 • Наприклад, чорна корова, що входить у ворота вашого двору – провісник нещастя, в той же час сон, в якому чорна корова пасеться на лузі, не несе в собі нічого поганого.
 • Руда корова з’являється в сновидінні як символ успіху, значущих життєвих досягнень, але сон не говорить про те, що все це прийде само по собі. За всім цим буде стояти працю і навіть, можливо, якась хитромудра тактика. Якщо руда корова б’ється – сон пророкує непросту боротьбу за місце під сонцем, доведеться за нього повоювати.
 • Біла корова уві сні в цілому має позитивне значення, це везіння, подарунок (у разі, якщо ця корова отелилася), виконання мрії, хороша новина. Навіть якщо біла корова женеться за вами уві сні – це не несе в собі негативу, а може, навпаки, натякати на те, що ви не бачите свого власного щастя за своєю спиною.
 • Бачити стадо корів червоного кольору уві сні, як би мирно воно не паслося – попередження про можливу пожежу. Проявіть максимальну обережність у поводженні з вогнем.

Корова з телятами з’являється в сновидінні найчастіше до прибутку в будинку. Якщо корова і теля стояли уві сні до вас обличчям, наяву вам не доведеться докладати більших зусиль, щоб її отримати.

Зовсім інший зміст має вагітна корова уві сні. Це може попереджати про важкі часи, які необхідно буде пережити, перечекати. Як у реальному житті стельна (вагітна) корова перестає давати молоко і годувати своїх господарів, так само і у сні це попереджає про період спаду фінансової активності і благополуччя в інших сферах. Чим ближче були уві сні пологи корови, чим більше був у неї живіт, тим більш важка криза чекає в житті, але тим швидше по часу все владнається, прийде в норму.

до чого сняться корови і телята

Дуже поширеним є сон про мертву корову або про те, як вбиту корову розбирають. Всі ці сновидіння найчастіше несуть вістку про матеріальні та моральні втрати. Якщо сниться дохла корова, тобто мертва туша, яка не підлягає вживання в їжу, йдеться про фінансових або інших матеріальних збитках. Якщо ж довелося бачити, як ріжуть корову – прогнозується ситуація, в якій ви, незважаючи на прибуток (м’ясо, шкура), будете відчувати моральні страждання, каяття совісті, однак, недовго.

Доїти корову – сон прямого значення: отримувати прибуток, отримувати дивіденди, жити в спокійному достатку.

Якщо приснилася корова по соннику Цвєткова

Бачити корову у сні – знак терпіння і витривалості. Багато корів, стадо – до турбот з благоустрою власного життя.

Скажена корова з рогами сниться як попередження, що ви можете стати жертвою абсолютно несподіваної агресії. Особливо несприятливий сон, у якому ця корова кусає або буцає вас.

Корова з телям сниться до достатку. Але якщо у вашому сновидінні корова і теля виходили за ворота вашого дому – ви втратите частину майна. Бачити уві сні, як телиться корова, і прийматимуть у неї пологи – до труднощів, пов’язаних з кимсь з жінок у родині сновидця.

Мертва корова сниться до невлаштованості в справах, невпевненості в завтрашньому дні. Дохла корова, що лежить біля порогу будинку, сниться до дуже серйозних фінансових труднощів.

Туша корови, яку обробляють на м’ясо – до поділу якогось майна, здобутого не цілком законним шляхом. Рятувати корову, яку ведуть на бійню – неоднозначний сон. З одного боку, ви зробите благородний вчинок, але з іншого – поставите своїми діями в несприятливі умови інших людей.

Велика корова лежить посеред дороги, не даючи проходу – таке сновидіння вказує людині на те, що в його житті переважає меркантильний інтерес, що заважає йому розвиватися в духовному напрямку.

Приснилося, що доїте корову – отримаєте додатковий прибуток від якоїсь справи.

Значення сну корова – сонник Хассе

 • До чого корова сниться дівчині, однозначно сказати не можна. Сновидіння може означати як сите життя в будинку багатої людини в майбутньому, так і провіщати несприятливі зміни в її зовнішності після заміжжя.
 • Якщо чоловікові сниться корова, яка зайшла в будинок – між ним і його дружиною не буде поважних відносин.
 • Літаюча корова в жіночих снах означає відчуття власної недооцінки; у чоловічих – зневага до жіночої статі.
 • Таке ж значення для сплячого чоловіка має сюжет, в якому йому є мовець корова.
до чого сниться корова яка б'ється

До чого корова сниться – езотеричний сонник

Пасти череду корів у сні – до важливого дорученням, від якого буде залежати процвітання вашої фірми, колективу чи сім’ї. Приснилося, що корови пасуться далеко – будете отримувати пасивний дохід.

 1. Корова нападає – придбаєте нового ворога.
 2. Вкусила – захворієте.
 3. Тікати від корови у сні – до переживань.
 4. Приснилася корова, яка тікала від вас – вас можуть обікрасти.

Мертві корови сняться до невигідної купівлі, марної трати коштів. Якщо труп корови приснився жінці або дівчині в ніч на понеділок – в її зовнішності відбудуться сприятливі зміни.

Різати корову в сні на м’ясо – користь у якомусь справі, прибуток.

Годувати корову – до нової, але не занадто довгої прихильності.

Корова, сонник Менегетті

Корова в сновидінні має те ж значення, що і бик, але набагато менше вираженій формі.

До чого корови сняться, сонник Лонго

 • Чорно-біла корова сниться до прибутку.
 • Руда – небезпека пожежі.
 • Побачити в сні три корови різного кольору – до великої удачі.

Коров’яча голова, побачена в сні, обіцяє зустріч з приятелями. Якщо вам приснилася смерть корови – відмовлять у підтримці там, де ви на це розраховували. Самому вбити корову у сні – зганьбитеся, зробите дурість.

Стадо корів пасти у сні – до вигідного придбання.

Приснилося, що за вами біжить корова з рогами і хоче вас заколоти – хтось має проти вас злі наміри.

Коров’яче вим’я, англійський сонник

Коров’яче вим’я сниться чоловікові до невеликих втрат.

Для молодої жінки вим’я корови у сні обіцяє недвозначну увагу з боку чоловіків, на які їй не рекомендується реагувати відповідним розташуванням.

Якщо ви не бачите тільки вим’я, але і всю тварина цілком – отримаєте прибуткову роботу.

Їсти уві сні вим’я, гуляш, приготований з вимені – до застілля, де їжа готується огидно.

що означає якщо сниться руда корова

Корови, французький сонник

Корова, теля сняться до ситості.

Дохлі корови у сні – знак збитку, втрати.

Якщо в сні за вами біжать корови – отримаєте спадщину.

До чого сняться корови – сучасний сонник

Корова, що гуляє по пасовиську, сниться до щастя і багатства. Але якщо вона була занадто худа – сон несприятливий.

Приснилося, що доїте корову – використовуєте сповна якийсь слушний момент. Якщо корова, яку ви побачили в сні, стояла з повним вим’ям і нікому було її подоїти – ви упустите дуже хороший життєвий шанс.

Шукати корову, яка загубилася – до марнотратства, розтраті грошей.

Приснилося, що корова народжує – до непростого рішення наболілого питання.

Езотерика
Додати коментар