Сонник беззубий приснився. До чого сниться беззубих у сні бачити.

Тлумачення сну беззубий в соннику Міллера

Власний беззубий рот у сні є ознакою вашого безсилля. Вам буде складно рости по службі, а крім того, сон може попереджати про хвороби, яка виб’є вас із колії. Також ваші справи можуть встати з-за хвороби іншої людини, від якого наяву певною мірою залежить ваша діяльність, або який потребує вашого догляду, що забере багато часу.

Чужа людина без зубів сниться як заспокійливий знак – ваші вороги і конкуренти не зможуть зробити вам нічого поганого, хоча і будуть намагатися. В даний час ви сильніше їх.

Якщо ж сниться людина без одного зуба, але обличчя його при цьому далеко не привітно, – значить, не варто розслаблятися, якщо ви здобули над кимось або чимось тимчасову перемогу. Проблема повернеться, і впоратися буде набагато важче, будьте до цього готові.

Собака без зубів сниться до того, що ваш друг не зможе стати на ваш захист у складний момент, але виною тому будуть незалежні обставини.

Беззубі люди похилого віку уві сні – це неприємні і ретельно приховувані факти з вашого минулого. Ви боїтеся їх розголошення. Однак вони спливуть на поверхню, і… нічого страшного не станеться.

Беззубий, французький сонник

Якщо вам приснилася беззуба людина – ви можете втратити на час відчуття стабільності. Якщо щось у вашому житті добре, ненадійно, подбайте про зміцнення цієї позиції, тому що ваше відчуття може виявитися реальністю.

До чого сняться беззубі – сучасний сонник

Сон, в якому вам є дуже агресивно налаштований беззубий чоловік, повинен викликати у вас задоволену посмішку. Ваші справи налагоджуються, а суперники нічим не можуть цьому перешкодити.

Якщо ж вам сниться власний рот без зубів – це сумний знак. Вам доведеться пережити період втрати близьких родичів, або виявитися безсилими перед невдачами і життєвими перешкодами.

Одруженому чоловікові приснився незнайома жінка без зубів – готуйтеся до пресингу з боку слабкої статі. Скоро у вас з’явиться претендентка на роль коханки. Але ви стійко витримайте роль вірного чоловіка.

Якщо молодій людині сниться подруга без зубів, то вона почне робити всілякі хитрощі, щоб зводити його в загс в якості нареченого. Можливо, вона навіть піде на обман. Проте старання цієї дівчини будуть марними.

Сон, у якому жінка бачить свою беззубу подругу, може означати даремні спроби цієї подруги зробити їй тихим чином якусь капость. Якщо ви побачили такий сон, придивіться уважніше до цієї дами і поміркуйте: на чому базується ваша дружба, і чи можете ви насправді довіряти цій жінці.

Езотерика
Додати коментар