Сонник бій приснився. До чого сниться бій у сні бачити.

Тлумачення сну битва в соннику Міллера

Побачене уві сні поле битви, на якому йде бій – до успіху у всіх справах.

Для хворої людини війна, битва може вказувати на злам у результаті хвороби, він піде на поправку.

Морська битва в сні передвіщає початок нової справи, організацію нового підприємства.

Якщо у битві брав участь сплячий – його чекає битва за прихильність коханої жінки або протистояння з суперником. Результат реальних подій безпосередньо залежить від того, була чи уві сні здобута перемога.

Битва, мета якої вам у сні залишилася невідома – поганий знак, будуть розбіжності і суперечки, причому те й інше в великих масштабах.

Бій, сонник Лоффа

Якщо вам приснилася битва тварин, то це сновидіння відноситься до розряду споглядальних, особистісних. У такому сні відображається внутрішня боротьба почуттів сплячого, це протистояння його особистих протиріч. Щоб розшифрувати цей сон, слід розглядати окремо кожну беручу участь у битві тварину. Крім загального тлумачення на кожну тварину, величезне значення має і відношення сплячого до кожного з них. Наприклад, люди по-різному ставляться до кішок і собак, вони можуть не підтримувати загальноприйняту точку зору, що собакатварина вірне і віддана, а кішка – собі на умі. Отже, і те, що уособлює тварина в сновидінні людини, може змінюватися до навпаки. Важливо і те, хто в результаті здобув перемогу або мав перевагу в бою. Проаналізувавши весь цей матеріал, людина може прийти до досить цікавих висновків про свою підсвідомість і краще зрозуміти себе.

Битва, бій, французький сонник

Морський бій віщує кінець чорної смуги в житті.

Брати участь у битві уві сні – до хвороби або іншої події, яка зруйнує плани і звичний життєвий уклад.

Езотерика
Додати коментар