Сонник кліщі, клопи наснилися. До чого сниться клопів у сні бачити.

Якщо приснився кліщ — це означає, що вас, ймовірно, чекає недобре або сумна подія, яка має відбутися у Вашому житті. Це або втрата великої суми грошей, або підірване здоров’я, або проблеми в сім’ї, на роботі. Щоб дізнатися докладніше, до чого сняться кліщі, потрібно згадати докладні деталі сновидіння.

Впившийся кліщ

Якщо кліщ вп’явся в тіло – з вами несподівано може статися напад, збій роботи серця, епілепсія. По іншому сонником впилися Комаха означає, що у вас є кредити або борги, які вам доведеться виплатити незабаром, інакше від вас не відстануть.

Також кліщ, що присмоктався до тіла говорить про те, що ви маєте поруч заздрісну людину, яка бажає вам смерті.

Сонник: кліщі на тілі

Якщо ви бачите, як по Вас повзе кліщ — у вас проблеми зі здоров’ям, які необхідно усунути, інакше може стати ще гірше. Також це може означати, що вам належить доглядати за важко хворою людиною. Кліщі повзають по тілу – це означає Те, що можуть виникнути досить складні проблеми у вас або у ваших рідних зі здоров’ям. Якщо ви помітили, що хтось із ваших рідних нездужає, не відкладайте це в довгий ящик, щоб уникнути поганих наслідків.

Зловили кліща на голові — вас оточують лукаві люди, тому будьте на чеку, нікому не виливайте свою душу, інакше на вас перекинуть брудні справи.

Бачити кліща на нозі — вас чекають проблеми зі здоров’ям, а саме можлива травма ніг, будьте обережні і уважні до себе. Не займайтеся небезпечними видами спорту, краще в цей день почитайте книгу або подивіться хороший фільм.

Зловили кліща на руці, спині — вам належить серйозно витратитися, бережіть кожну копієчку, не спускайте гроші на вітер, вони вам ще дуже знадобляться. Виявили у себе в волоссі кліща – вас чекають неприємні обставини, можливо різко відчуєте погіршення здоров’я. Якщо в цей день є можливість побути вдома, то не втрачайте такого шансу.

Кліщ уві сні в інших ситуаціях

Якщо ви, побачивши кліща, вбили його – тримайтеся, незабаром на вас нападуть ваші недруги. Бачите повзаючих кліщів на дереві — хтось хоче заволодіти вашим майном. Видавлюєте уві сні кліща – чекайте тиск з боку ворогів.

Якщо ви побачили уві сні одного або багато кліщів, то вас наздожене хвороба, недуга, або готуйтеся — вас будуть катувати заради правди, можливо, вам належить перенести душевний біль, розставання з коханими.

По весняному соннику

Клопи можуть говорити для сновидіння про те, що з’явилася людина, яка в реальності буде псувати йому життя.

По літньому соннику

Розчавити клопа в ліжку уві сні-до неприємностей.

По осінньому соннику

Якщо сплячій людині приснилося уві сні безліч клопів, то це до появи грошей. Залежно від ситуації, може бути і до їх розтрати.

Жіночий сонник

У цьому соннику клопи, які метушаться означають, що спляча людина в реальному житті може захворіти, або з ним станеться нещастя. Якщо цих комах занадто багато, то в недалекому майбутньому відбудуться кардинальні зміни у Вашому житті. Якщо вам вдалося розчавити кілька клопів, з яких добре видно, як стікає вода, а не кров, то хвороба наяву буде нетривалою. Набагато серйозніше для сплячого, якщо клопи уві сні повзуть вгору по стіні. Це може передвіщати серйозне захворювання. Тільки бояться смерті не варто.

Малий Велесів сонник

Клопи уві сні можуть символізувати неприємності, спілкування з набридливим товаришем, тугу. Якщо вам хочеться відшукати клопа, то це говорить про збитки і клопоти. Коли уві сні людина з’їдає цю комаху, то незабаром йому належить взяти участь в сварці.

Любовний сонник

Бачити уві сні клопів, як і наяву – видовище не з приємних. Швидше за все вам стане відомо, що ваш кавалер – лукавий людина.

Старовинний російський сонник

Що клопи, що блохи уві сні, мають однакове значення для сплячої людини.

Сонник Е. Цвєткова

Клопи сняться до грошей і прибутку.

Сонник Г. Міллера

Недобре значення мають клопи для людини, який побачив їх уві сні. Вони віщують затяжну хворобу або неприємності, горе. Коли вам в сновидінні здалося, що клопів занадто багато і всього вони знаходяться поблизу з вами, то варто чекати фатальних змін. Якщо сплячій людині вдалося розглянути комах і зрозуміти, що вони загинули, то такий сон віщує неприємність, пов’язану з недугами. Якщо уві сні у вас виходить зловити і розчавити клопа, але замість крові з нього сочиться вода, то наяву не варто турбуватися, ваша хвороба скоро відступить. Клопи завжди символізують неприємності. Тому варто трактувати цей сон тільки після того, як ви відновите всю картину того, що відбувається. Можливо, в цих комах для сплячої людини немає нічого страшного, якщо вони були побачені лише мигцем. Погано, якщо людина чітко бачить клопів, які деруться вгору по стіні, пофарбованої в білий колір. До чого сняться такі клопи розтлумачить даний сонник. Це бачення може попереджати про серйозне захворювання, яке доведеться довго мучити. Але не варто боятися, фатальний результат не настане.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар