Сонник хвороба наснилася. До чого сниться хворобу у сні бачити.

Тлумачення сну захворювання, хвороба сонник Міллера

Хвороба в сновидінні часто є передумовою реального нездужання, підсвідомим сигналом про нього.

Також звістка про хворобу може снитися до неприємної розмови, з’ясування відносин.

Якщо невиліковна хвороба сниться молодій незаміжньій дівчини, дуже скоро станеться випадок, в світлі якого вона порадіє своєму вільному і незалежному положенню.

Смертельна хвороба родича віщує подію, яка надовго порушить спокій в будинку сплячого.

Укус скаженої тварини і подальша уві сні за цим хвороба попереджають про невдячного друга, який зрадить вас заради сьогочасної вигоди.

Сниться епідемічна хвороба – чума, віспа, вітрянка, грип і т. д. – побоюйтеся доносів та інших заяв вашу адресу в державні структури. Заразитися хворобою такого типу у сні – до несприятливого результату даної ситуації.

Хвороби статевих органів у сні застерігають від безладних зв’язків, у тому числі і тих, які не мають інтимного продовження.

Венерична хвороба коханої людини в сновидінні повинна заспокоїти сплячого на предмет вірності партнера, його побоювання не позбавлені підстав.

Власна смерть від хвороби у сні – гарний знак, для хворих – до поправки.

Важка хвороба матері є застереженням стосовно вашого негідної поведінки, у чому ви пішли проти волі батьків.

Хвороба батька сниться як нагадування, що у своєму віці ви ще дуже мало зробили в житті.

Якщо сниться гангрена – ви втратите близьку людину.

Дизентерія або хвороба очей у сні попереджають про можливу недбалості, допущеної вами в якійсь справі, вона може мати небажані наслідки.

Повідомлення про хворобу дитини жовтяницею у вашому сні натякає на зловживання алкогольними напоями. Особливо несприятливий сон для молодих батьків.

Хвороба рук в одного сниться до вражаючих новин про нього. Ви дізнаєтеся щось таке, що поставить під сумнів подальші перспективи вашого знайомства. Те ж саме стосується сну про компаньйона.

Хвороба крові сниться до охолодження в любові, а хвороба серця – до безвідповідних почуттів.

До чого сниться хвороба, сонник Ванги

Сновидіння про захворювання не слід тлумачити в прямому сенсі, безпосередньо. Хвороба є не лише покаранням людині за гріхи, але й способом очистити його від цих гріхів. Все це відомо ще з Біблії. Внаслідок цього приснився хвороба повинна сприйматися сплячим не трагічно, а як попередження, ради переглянути своє життя, свої цінності, свої вчинки.

Хворіти невиліковною хворобою уві сні – це нагадування про те, що ви зробили смертний гріх, тяжкий проступок, і поки каєтеся в цьому лише в глибині своєї підсвідомості.

Якщо сниться хвороба рідних людей, то наяву їм потрібна допомога. Оскільки рідна людина сниться хворим саме вам, значить, саме ви повинні будете надати їм цю допомогу.

Побачити в сні апокаліпсичну картину, коли хворі люди масово помирають від невідомої хвороби прямо на вулицях – до лиха, починаючи від сильної епідемії грипу до екологічної катастрофи або дії біологічної зброї масового ураження.

Приснилося, що тяжко хворіли, але діагноз хвороби невідомий – до провалу всіх планів з невідомої причини. Можливо, на вашій совісті лежить темна пляма. Якщо ви згадайте, про що йдеться і постараєтеся по можливості виправити свою провину, все поступово владнається.

Видужували після важкої недуги у сні – до неприємної нагоди наяву.

Ви сильно зіпсуєте відносини з людиною, який приснився вам померлим від важкої хвороби.

Хвороба, захворювання, нездоров’я, сонник Лоффа

Приснився, власна хвороба, або хвороба близької людини, яка піддається лікуванню, свідчить про вашу внутрішньої позитивності. Навколишній світ не ворожий спить, він вірить в доброту людей, а цей сон дає йому відчуття влади над тим, що відбувається в світі. Такі люди вірять, що будь-якої людини можна виправити. В той же час хвороба свідчить про саморуйнування, особливо показовими в цьому відношенні є сни, у яких сплячий отримує фізичне каліцтво.

Заразна людина уві сні, якщо він вам знайомий, вказує на те, що його вплив на ваше життя ви розцінюєте як негативне, незважаючи на те, що ставитеся до нього добре.

Гриф якоїсь інтимної секретності на приснившомуся захворюванні (наприклад, хвороба СНІД або сифіліс) вказує на вашу стурбованість власною моральністю. Такий сон також може лише відображати оселившийся в душі неспокій після негативного інформаційного матеріалу, отриманого з ЗМІ.

Аналіз сновидіння про хвороби повинен стосуватися і характерних відмінностей приснившогося захворювання. Наприклад, хвороба легень пов’язана з диханням, здатністю дихати і з тим, чим ми дихаємо, тобто повітрям, киснем. Отже, сновидіння може вказувати на позбавлення чогось необхідного, наприклад, фінансування в роботі для ділової людини або заборона на зустрічі для закоханих.

Також варто звернути увагу на того, хто уві сні був свідком недуги, був присвячений в нього широке коло людей, лікуючий лікар або тільки близька людина. Іноді сон про хвороби стосується саме емоційною складовою взаємовідносин з посвяченим у хворобу особою. Тим більше це стосується сновидінь, коли хворіє не сплячий, а інша людина. Наприклад, сниться хвороба брата або хвороба батьків. Характер захворювання може пролити світло на ваші справжні і майбутні взаємини.

Третім важливим аспектом тлумачення сновидіння про хвороби є власне відчуття недуги, ставлення до нього сплячого. Наприклад, ви приховуєте свою недугу або хвороба близької людини від сторонніх або ж, навпаки, виставляєте її напоказ, перебільшуєте власні страждання. В останньому випадку негативна складова сну посилюється.

Якщо наснилося захворювання по соннику Цвєткова

Якщо людині приснилося, що хворий, це означає, що його організм виснажений, сили закінчуються. Досить найменшого поштовху – і він може опинитися на лікарняному ліжку.

Приснилося, що чужі діти хворіють – це сигнал до переосмислення ваших поглядів на виховання.

Якщо сниться, що захворіла ваш дитина – ви дуже стурбовані її станом. Швидше за все, ви частіше, ніж потрібно, перестраховуєтесь в цьому відношенні.

Приснилося, що захворів родич – на порозі вашого будинку з’явиться людина, яка внесе дисгармонію в сімейні взаємини, причому мова може йти не тільки про стосунки у вашій родині, але й з іншою ріднею.

Якщо наснилося, що чоловік, який сильно хворіє, одужує – є шанс налагодити стосунки із тими з колег, з ким ви у сварці.

Приснилося, що захворіла мама, їй поставили смертельний діагноз – наяву вона буде шокована вашим вчинком.

Хворіє батько – не впораєтеся з роботою.

Якщо у вашому сні хворіє мама або хворий батько, яких вже немає в живих – вони потребують молитов про себе.

Якщо вам сниться, що хворіє кохана людина – він охолов у своїх почуттях до вас.

Хворіє колишній коханий – він хоче відновити стосунки.

Хворий друг – сон прогнозує сварку з ним, причому швидше за все привід для неї вже дозрів.

Якщо у вашому сновидінні друг захворів на кір або свинкою – чекайте від нього несподіваного і не дуже приємного для вас вчинку.

Для жінки сон, у якому хворіє подруга, означає, що вона (подруга) чому заздрить.

Значення сну захворювання – сонник Хассе

Якщо вам стає погано під сні, ви відчуваєте сильне нездужання – це привід негайно звернутися до лікарів, у вашому організмі є якісь неполадки, які незабаром стануть очевидними і наяву.

Приснилося, що покійна мама хворіє – ви щось робите не так, вам було б за це соромно перед нею.

У вашому сні хвора дитина – розпочату вами справу може не принести очікуваних результатів, якщо ви не робите ніяких додаткових заходів.

Сниться, що хворіє друг – посваритесь.

Захворів улюблений – виникнуть розбіжності з ним.

Нездоров’я, хвороба, захворювання, англійський сонник

Якщо вам сниться, що нездужає, але, незважаючи на погане самопочуття, ви працюєте – значить, ви можете піддатися небезпечній спокусі.

Бачити той же сон про хвороби знайомого – до ситуації, коли ця людина захоче зробити щось негативне для вас, але проявить слабкість, чи йому хтось заважає.

До чого сняться хвороби – сучасний сонник

Хвороба родича відображає провину сплячого перед цією людиною.

Якщо батькові сниться хвороба сина або хвороба доньки, це нагадування про необхідність посилити контроль і більш насичено зайнятися їх вихованням, а не думати тільки про те, чим їх нагодувати і одягнути.

Хвороба чужої дитини сниться до невдалого вкладення грошей.

Хвороба мами уві сні є нагадуванням про борг сплячого перед батьками, якщо вони живі. Якщо їх немає, вони просять ваших молитов.

Якщо жінці сниться хвороба подруги – вони можуть посваритися з-за підвищеної самозакоханості однієї з них або за причини взаємної критики. Спляча буде важко переживати наяву цю сварку, краще не допускати до неї.

Якщо сниться хвороба собаки, ви скривдите кращого друга. Згадавши цей сон, попросіть вибачення, інакше ви можете зовсім його втратити.

Езотерика
Додати коментар