Сонник маріонетка наснилася. До чого сниться маріонетку у сні бачити.

Тлумачення сну маріонетка в соннику Міллера

Маріонетки, що з’являються у сні, мають пряме значення і відносяться до життя сплячого, тобто вказують на чужі маніпуляції стосовно суб’єкта.

Якщо маріонетка перебувала у ваших руках, ви самі намагаєтеся наяву керувати іншими. Спритно вона рухалася? Якщо так, то ви дуже талановитий маніпулятор, однак, невже вам здається, що ніхто не помічає ниточок, які керують лялькою?

Якщо уві сні ви милуєтеся тим, як майстерно звертається з маріонеткою хтось інший, прекрасно розуміючи, в чиїх руках вона знаходиться, значить, наяву ви відмовляєтеся від власної сили, віддаючи у руки інших, що могли б зробити і самі, отримавши від цього певну вигоду.

До чого маріонетки сняться – сучасний сонник

Приснився маріонетка говорить про тягу сновидця до неробства, схильність до ліні.

Якщо ляльок на мотузках у вашому сні було багато, то нескінченне неробство може загрожувати вам погіршенням життєвого рівня.

Навіть у тому випадку, коли ви самі керуєте маріонеткою, сон вказує на те, що ви є лідером лише в компанії таких же нероб, організовуючи спільне безтурботне дозвілля на свій розсуд.

Сон, у якому ви самі виконуєте роль маріонетки, попереджає про те, що ви ризикуєте втратити індивідуальність і з повноцінної особистості перетворитися наяву в слухняну і бездушну ляльку.

Езотерика
Додати коментар