Сонник засув приснився. До чого сниться засув у сні бачити.

До чого сниться дверний засув у соннику Міллера

Побачений у сні засув говорить про те, що ваш шлях до успіху буде тернистий і непростий.

Якщо зрушити засув було неможливо із-за того, що він був зламаний або заіржавів – та мета, яку ви в даний момент собі ставите, недосяжна в принципі.

Змогли відкрити тугий засув у сні – опинитеся на вірному шляху завдяки власній інтуїції.

Сюжет сну, в якому ви перебуваєте зовні, а двері замкнені на засув зсередини, вказує на ваше неправильне розуміння ситуації всередині робочого колективу і керівництва. Несправедливе ставлення, яке ви бачите щодо себе, є лише плодом вашої уяви.

Бачити, що на ваших власних дверях зламаний засув – до розкриття вашої таємниці.

Якщо ви замикаєте двері в сні на засув – будете налякані наяву і зробите спробу приховати від оточуючих факт, що трапився.

Снилося, що ремонтували зламаний засув – доведеться налагоджувати зіпсовані стосунки з кимось з родичів.

До чого засув сниться, сонник Фрейда

Засуваючий в сновидінні дверний засув вказує на наявність в реальному житті людини, яка вам симпатизує, і яку ви рішуче не хочите допустити до ні свого серця, ні до власного тіла. З якихось причин ця людина викликає у вас сильну антипатію.

Якщо ви, навпаки, відсували засув уві сні або відкидали дверний гачок – у ваше життя ось-ось повинен увійти чоловік, який відкриє в ній новий етап, послужить до оновлення, дасть поштовх до принципово нових відносин. Ви будете дуже близькі.

До чого засуви сняться, сонник Лонго

Відсувати дверний засув – таке сновидіння відображає сильне бажання сплячої людини від чогось позбутися при відсутності способу цього домогтися. Слід насамперед чітко усвідомити, про що йде мова, і після цього вдатися до допомоги близьких людей, щоб здійснити задумане.

Якщо уві сні ви не зуміли впоратися з дверним засувом, то вам доведеться розчаруватися в тому, що ви почали робити і вважали вдалим вкладенням. Слід нагадати, що про велику ймовірність такого фіналу вам вказували ще на старті.

Засували засув уві сні – наяву ви з усіх сил будете намагатися приховати від оточуючих давно очевидні для них факти. Принаймні, здогадуються про це вже майже все.

Сон, у якому ви додаєте кількість засувів на двері, говорить про те, що відчуєте величезне бажання викреслити з життя якоїсь людини, але зробити це буде неймовірно важко.

Якщо приснився засув по соннику Цвєткова

Замикатися на важкий засув уві сні – це відображення припинити будь-які спроби залицяння якоїсь людини, інтерес якої, мабуть, вам вкрай неприємний. Чим він заслужив таку рішучу антипатію – сновидіння не відкриває.

Якщо ж ви, навпаки, відсували засув уві сні, скоро відбудеться доленосна зустріч, вона оновить ваше життя і почуття, особливо якщо засув був старий і їм явно ніхто давно не користувався.

Не змогли впоратися з засувом, т. к. він був непомірно важкий або заїв – вам це не вдасться. Також сновидіння може говорити про провал справи, яке було, що називається “на мазі”.

Значення сну засув – сонник Хассе

Засували засув у сні – до гострого бажанням позбутися від чийогось настирливого суспільства.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар