Сонник невидимий приснився. До чого сниться невидимку у сні бачити.

До чого сниться невидимка в соннику Міллера

Бути невидимим у сні – до сильних переживань з приводу свого соціального статусу і відношення до вас оточення. Вас важко назвати душею товариства або людиною, з невимушеною легкістю заводящим нові знайомства, і вас це дуже засмучує. Найімовірніше, виною тому ваша внутрішня потреба зберігати у всьому нейтралітет, демонструвати непричетність до подій.

Якщо невидимкою стала жінка, сон може мати і ще одне значення: вона може поступитися своїми принципами і піти на обман партнера, хоча до цих пір вона собі такого не дозволяла.

Сон, у якому спляча жінка могла ставати невидимою за власним бажанням коли і як завгодно, говорить про те, що вона має наяву постійну звичку виставляти факти і почуття в такому світлі, що вигідніше для неї самої, спотворюючи їх деколи майже до невпізнання.

Сновидіння, в якому вами керує невидима сила, попереджає про те, що ви погано розбираєтеся в людях і дуже часто потрапляєте в неприємності із-за того, що не розумієте істинних мотивів їх поведінки.

Приснилася невидима людина – у вас є недруг, про існування якого і, тим більше, про його наміри щодо вас вам нічого не відомо.

До чого невидимі сняться – сучасний сонник

Людина-невидимка з’являється у сні до того, що від вас приховувати якусь таємницю, яку, однак, вам було б не зайвим знати.

Крім цього, сон може відображати внутрішню напругу, страх, що посилюється невизначеністю.

Самому бути невидимим у сні – до того, що будете намагатися приховати свою провину в якійсь справі, піти від відповідальності. Інше значення сну – намагатися уникнути небажаного доручення, тяжкого обов’язку.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Коментарі: 1
  1. Іван

    Дочого приснилося,що хтось перекладає твої речі з місця на місце?????

Додати коментар