Сонник безпритульний приснився. До чого сниться безпритульного у сні бачити.

Тлумачення сну безпритульні в соннику Міллера

Побачений у сні безпритульний віщує період самотності. Ваше оточення залишиться тим же, навколо буде багато людей, але відчуття душевного самотності від цього лише посилиться.

Якщо ви давали беспризорнику гроші, то наяву ви витратите багато матеріальних засобів на справу, результатів якого не побачите ніколи.

Сон, у якому ви цілком усвідомлено турбувалися про подальшу долю безпритульного, ходили з ним по інстанціях, намагалися прилаштувати на роботу чи в інтернат і т. д., говорить про необхідність ставити перед собою цілі більш реалістичні, і, можливо, більш приземлені, ніж ті, які ви ставите перед собою зараз.

Побачити себе беспризорником – це сон, що відображає стан душі. Ви ображаєтеся на брак уваги. Але це суб’єктивне відчуття, корінь якого криється у вашому уявленні про людські стосунки. Більше того, зі свого боку ви часто надокучаєте людям турботою, якої вони не потребують.

Значення сну безпритульний – сонник Хассе

Приснилися безпритульні, бездоглядні діти – у вас давно назріла внутрішня потреба робити людям добро, допомагати нужденним. Ви просто не знаєте, як це зробити, адже ніхто у вас нічого не просить. Озирніться – тих, кому потрібна ваша допомога, багато навколо вас.

Езотерика
Додати коментар