Сонник спрага наснилася. До чого сниться що хочеться пити в сні бачити.

Тлумачення сну спрага в соннику Міллера

Тлумачити сновидіння, в якому вам сильно хочеться пити, слід тільки тоді, коли відсутні фізичні причини такого бажання (жар, природна спрага, зневоднення організму тощо).

Жага води у сні говорить про недосяжних цілей, які ви собі поставили.

Якщо ж вам вдалося задовольнити своє бажання пити, ви втамували спрагу в сновидінні, то, всупереч попереднім невтішним прогнозам, досягнете наміченого.

Бачили уві сні спраглих води людей – вам нададуть заступництво, якась впливова персона перейметься вашими проблемами і подбає про вас.

До чого сниться спрага, сонник Ванги

Вам хочеться пити, спрага сушить горло, ви блукаєте по безвіддях під палючим сонцем – такий сюжет сну вказує на вашу нездорову прихильність до всього матеріального, ця сторона життя для вас превалює над усіма іншими. Природним наслідком цього є відсутність духовної близькості з оточуючими і брак моральної підтримки від них.

Тамувати спрагу, пити воду уві сні – це знак прощення, духовного визволення.

Якщо вода, якою ви тамували спрагу, була нечиста, каламутна, це вказує на те, що заради власного задоволення ви не постоїте за ціною і через багато переступите. Крім того, такий сон попереджає, що у вас є схильність до наркоманії, будьте особливо обережні в цьому відношенні.

Якщо у вашому сні люди вмирають від спраги, ви бачите пересохлі водойми і висохлі джерела вологи – можлива екологічна катастрофа.

До чого сниться спрага, сонник Фрейда

Жага уві сні вказує на сексуальну незадоволеність. По всій видимості, існують обставини, за яких ваше інтимне життя неповноцінне, оскільки це сильно хвилює вас і не дає спокою. Або вірність утримує вас від зрад (оскільки відсутня можливість мати секс з коханою людиною), або те, що у вашій реальному житті поки немає.

Значення сну спага – сонник Хассе

Хотіти пити в сні – до фінансових збитків, але лише в тому випадку, коли після пробудження це відчуття залишає сплячого. Якщо спрага залишається – сон не має сенсу.

Тамувати спрагу чистою прохолодною водою – сон до успіху, для одужання хворих.

Якщо вода була мутною – сон має протилежне значення.

До чого сниться що хочеться пити – езотеричний сонник

Якщо уві сні вам дуже хочеться пити – ви відчуваєте інформаційний голод, або ж страждє ваша душа. Зустріч з цікавою людиною, спасенні бесіди на теми – все це може допомогти вам знайти мир і спокій.

Сон, у якому ви п’єте воду, але при цьому не можете вгамувати мучаючу вас спрагу, вказує на наявність у близькому оточенні людини, з-за якої ви страждаєте. Подумайте, чи не краще вам розірвати такі стосунки, ніж постійно перебувати в стані тривоги, стресу і підвищеної нервозності.

Езотерика
Додати коментар