Сонник автор приснився. До чого сниться автора у сні бачити.

Тлумачення сну автор у соннику Міллера

Якщо автор, що написав рукопис, бачить уві сні, як її відкидає редактор, його праці будуть прийняті, хоч і з невеликими зусиллями сплячого.

Побачити в сні автора, уважно читає свою щойно написану роботу – до неприємностей на терені якоїсь громадської діяльності.

Значення сну автор – сонник Хассе

Якщо ви знаєте автора книги, яку тримаєте в сні в руках, особисто – побоюйтеся крадіжки.

Бачити себе письменником у сні – слава наяву.

До чого сниться автор – езотеричний сонник

Якщо автор будь-якого рукописного праці бачить його вже закінченим, наяву його доведеться доопрацьовувати і, можливо, неодноразово. При цьому налаштовуватися на доопрацювання слід грунтовно, бо дрібними правками справа не обійдеться.

Здати в сні авторський праця редакторові або іншому видавцеві означає, що вам доведеться багато сперечатися перш, ніж видавництво погодитися опублікувати цю рукопис.

Бути в сні розчарованим своєю авторською роботою (яка існує наяву) означає, що вона прославить ім’я сплячого.

Всі труднощі з виданням книги в сні слід розуміти з протилежним значенням. Чим більше видавничих зволікань – тим менше проблем при виході книги у світ наяву.

До чого сняться автори – сучасний сонник

Мати в сні бесіду з письменником – познайомитися в реалі з неабиякою людиною.

Побачили в ролі письменника себе (якщо наяву це не так) – значить, швидше за все, ви маєте намір зробити серйозний життєвий крок. В даний момент для цього створені найбільш вдалі обставини, Фортуна на вашому боці.

Виступати на захист авторських прав – до сутичок і суперечкам з недоброзичливцями або суперниками.

Побачили себе журналістом, що беруть у сні інтерв’ю у письменника, і при цьому з ним сперечатися – чекайте образливих для вашої кар’єри і репутації дискусій. Зрозуміли, що цей момент настав наяву – краще промовчіть або підіть.

Езотерика
Додати коментар