Сонник знахар приснився. До чого сниться цілителя у сні бачити.

Тлумачення сну знахар, народна медицина, цілитель у соннику Міллера

Якщо вам сниться знахарка, знахар чи інший народний цілитель – готуйтеся до сумних часів. Ви захворієте тілом чи душею і звернитеся за допомогою до людини, м’яко кажучи, не здатному вам допомогти. І це втручання буде коштувати вам ще більших бід.

Приймати знахарська або народний засіб для лікування чогось у сні – до поглиблення пережитого із-за власної вразливості і схильності сприймати все в гіпертрофованому вигляді. Вам потрібно заспокоїтися, душевну рівновагу – ваш кращий цілитель.

Читати в сні рецепти народної медицини – до майнового занепаду, посилом до чого стануть недобросовісні компаньйони.

Значення сну цілитель – сонник Хассе

Побачити народного цілителя у сні – до обману і хвороби.

Якщо ви виступали проти нього, сварилися або навіть пустили в хід кулаки – попереду у вас відчайдушна боротьба за власне благополуччя.

Самі уві сні були знахарем – дізнаєтеся щось бажанне, таємне. Від того, як ви зумієте наяву цим розпорядитися, залежить багато чого.

Приснилося, що вміли лікувати людей, але втратили цей дар – ваша зростаюча зарозумілість скоро залишить вас без друзів.

До чого цілителі сняться – сучасний сонник

Виготовляти уві сні якесь зілля по рекомендації народної медицини або спостерігати, як ці ліки роблять інші – до визнання якогось вашого відкриття оточуючими. Це буде дивним і несподіваним навіть для вас.

Якщо ви самі намагаєтеся вилікуватися за допомогою знахарських рецептів, власних зілля, то в реальному житті ви чимало настраждаєтесь, перш ніж досягнете бажаного.

Бути лютим супротивником народної медицини уві сні – не дуже хороший знак, що вказує на вашу недоречну консервативність. Саме там, де для успіху потрібні креативні методи і прийоми, ви встанете на бік традицій.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар